crosssearch

Supersonikem k oknu do vesmíru - 3 dny

Poznávací zájezdy, Rusko

Program zájezdu 1. den: Odlet z Prahy s přestupem v Moskvě do Nižního Novgorodu. Transfer do hotelu. Ubytování, večeře. 2. den: Snídaně. Odjezd na leteckou základnu a následné setkání s pilotem, předletová příprava. Součástí je i lékařská prohlídka. Po seznámení s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy s přestupem v Moskvě do Nižního Novgorodu. Transfer do hotelu. Ubytování, večeře.

2. den: Snídaně. Odjezd na leteckou základnu a následné setkání s pilotem, předletová příprava. Součástí je i lékařská prohlídka. Po seznámení s nadzvukovým tryskovým bitevníkem pod vedením odborných instruktorů následuje vlastní let do stratosféry. Letový profil zahrnuje velkolepé pohledy z kokpitu MIGu-29 „otevřené sklo“ ve výšce 22 km v rozhraní prostoru a také speciální akrobatické prvky stupňů letu vesmírného plavidla. Nový program „Suborbitálního tréninku v prostoru“ je neuvěřitelnou kombinací pohledu na zakulacený profil Země, hvězd a opravdu černou oblohu s reálným dobrodružstvím špičkového letounu zahrnujícím širokou škálu akrobatických prvků. Po letu následuje prohlídka muzea na letecké základně a návrat zpět do hotelu. Večeře. Nocleh.

3. den: Po snídani následuje prohlídka Nižního Novgorodu s obědem. Dále návštěva planetária a odlet přes Moskvu do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000