crosssearch
Obrázek není k dispozici

Petrohrad o Něvský prospekt o Chrám sv. Izáka o Zimní palác o Smolný palác o Měděný jezdec o Ermitáž o Petropavlovská pevnost o Puškino (Carskoje Selo) o Pavlovsk o Petrodvorce

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Petrohrad o Něvský prospekt o Chrám sv. Izáka o Zimní palác o Smolný palác o Měděný jezdec o Ermitáž o Petropavlovská pevnost o Puškino (Carskoje Selo) o Pavlovsk o Petrodvorce

Program

1.den:
odlet do Petrohradu. Transfer do hotelu. Nocleh.

2.den:
snídaně. Okružní jízda Petrohradem - Něvský prospekt, Chrám Sv. Izáka, paláce ve Smolném. Petropavlovská pevnost (místo odpočinku dynastie Romanovců), Palácové náměstí, Letní sad a památník Petra Velikého - Měděný jezdec. Odpoledne prohlídka světově proslulé Ermitáže s možností nahlédnout do ostatních komnat Zimního paláce. Nocleh.

3.den:
snídaně. Výlet do bývalého carského sídla Puškino (Carskoje Selo) jemuž dominuje Kateřinský palác s Jantarovou komnatou a do Paláce Pavla I. v Pavlovsku, kde bude na programu i jízda pravou ruskou trojkou. Návrat do Petrohradu. Nocleh.

4.den:
snídaně. Výlet do letního sídla ruských carů Petrodvorců - palácového a parkového komplexu z 18. a 19. století vybudovaného na ploše 800 ha carem Petrem Velikým - Velký palác, palác Petra I., paláce Marli a Montplaisir a pavilón Ermitáž a více než 170 fontán, z nichž nejznámější jsou socha Samsona, kaskády Zlatá hora, Šachová hora, Velká kaskáda, Římské fontány a fontána Slunce tvořící s parky velkolepý komplex. Odpoledne po návratu do Petrohradu volný program. Nocleh.

5.den:
snídaně. Volné dopoledne. Odpoledne transfer na letiště a odlet do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000