crosssearch

Poklady Kyjevské a Podkarpadské Rusi

Poznávací zájezdy, Rusko

Obrázek není k dispozici

Ukrajina pro obyvatele České republiky zrušila svá víza. Nechte se proto zlákat a prostřednictvím našeho podrobného poznávacího zájezdu na Ukrajinu se vydejte do země s krásnými horami, navštivte matku ruských měst Kyjev i historické centrum Lvova, zapsané...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ukrajina pro obyvatele České republiky zrušila svá víza. Nechte se proto zlákat a prostřednictvím našeho podrobného poznávacího zájezdu na Ukrajinu se vydejte do země s krásnými horami, navštivte matku ruských měst Kyjev i historické centrum Lvova, zapsané do seznamu kulturních památek UNESCO.

Program zájezdu:
1.den (so): Odjezd v podvečerních hod. z ČR přes Polsko na Ukrajinu.


2.den (ne): Ráno příjezd do kouzelného LVOVA, celodenní prohlídka města. Historické centrum zapsané v UNESCO můžeme procházet hodiny a neomrzí se -pravoslavné chrámy, Dominikánský klášter, Státní divadlo opery a baletu, Univerzita, rynek se středověk, domy, prospekt Svobody s pomníkem T. Ševčenka. Ubytování.


3.den (po): Po snídani odjedeme přes ROVNO - středisko východní Volyně a Žitomir do KYJEVA - který je právem nazýván „matka ruských měst". První seznámení a okružní jízda městem s unikátními památkami. Ubytování.


4.den (út): Celodenní prohlídka nejvýznamnějších památek: Katedrála sv. Sofie - nejznámější a největší mezi středověk. chrámy východní Evropy, Kyjevsko -Pečorská Lávra - nejposvátnější místo mezi pravoslavnými svatyněmi, chrám sv. Vladimíra, Andrijivskyj spusk - malebná ulička s nenapodobitelným chrámem sv. Andreje. Návrat na ubytování.


5.den (st): Výlet do PEREJASLAVL CHMELNICKIJ -návštěva známého skanzenu. Odpoledne dokončení prohlídky Kyjeva - Michaljovský chrám, Kontrakto-va Plošča, Chreščatik - tepna Kyjeva, večerní město. Ubytování.


6.den (čt): Po snídani odjedeme přes VINNICU - město kozáků, hrad s opevněním, krátká zastávka k prohlídce města, které při naší návštěvě nemůžeme opomenout KAMENĚC PODOLSKIJ -Turecká pevnost s mostem, hradby, kostely, nacházející se na bývalé cestě ze země Tatarů do ruských krajin. Ubytování.


7.den (pá): Pohádkový kraj Zakarpatské Ukrajiny. Úžasnou scenérií Karpatského národního parku dojedeme k Jablunickému průsmyku a k návštěvě JASINY -bývalého nejvýchodnějšího městečka první republiky. Navštívíme vesnici KOLOČAVA - legenda o zbojníku N. Šohajovi. Odjezd na ubytování.


8.den (so): Prohlídka historické části MUKAČEVA, návštěva hradu s Národopisným muzeem. Poslední zastávkou bude UŽHOROD a prohlídka lidového skanzenu. V podvečerních hodinách odjezd přes Slovensko do ČR.


9.den (ne): Příjezd v dopoledních hodinách.

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* 6x ubytování v hotelu
* 6x snídaně
* dopravu lux. klim. autokarem
* průvodce

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000