crosssearch

Petrohrad prodloužený víkend

Poznávací zájezdy, Rusko

Krása Petrohradu je plná melancholických vzpomínek na zašlou slávu carského Ruska. Nejvetší galerie sveta Ermitáž, Zimní palác se zlatem zdobenými interiéry, jedna z nejvetších katedrál na svete - katedrála svatého Izáka, architektonický klenot Petrodvorec, divadla, široké...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu:
Krása Petrohradu je plná melancholických vzpomínek na zašlou slávu carského Ruska. Nejvetší galerie sveta Ermitáž; Zimní palác se zlatem zdobenými interiéry; jedna z nejvetších katedrál na svete - katedrála svatého Izáka; architektonický klenot Petrodvorec; divadla; široké bulváry; parky a pobrežní promenády vyzarují své otevrené; seversky zdrženlivé fluidum.

Cena za osobu zahrnuje:

letenku Praha - Petrohrad - Praha - letištní a bezpecnostní taxy - palivový príplatek - vízum - transfer letište - hotel - letište - ubytování pro jednu osobu ve dvoulužkovém pokoji na 3 noci se snídaní v hotelu NEVSKY FORUM **** - asistenci pruvodce - nepovinný peší okruh s ceským pruvodcem: 2. den - Zimní palác; Aurora; Palácové námestí; Alexandruv sloup; Medený jezdec; Katedrála sv. Izáka; Vasiljevský ostrov; Katedrála sv. Petra a Pavla 3. den - Petropavlovská pevnost; návšteva Ermitáže; Chrám Kristova vzkríšení; Gribojeduv kanál - povinné zákonné pojištení CK podle zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:

fakultativní výlety - vstupy (cca 100 euro) - doporucené cestovní pojištení

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000