crosssearch

Petrohrad - město umění

Poznávací zájezdy, Rusko

Program zájezdu 1. den Odlet z Prahy do Petrohradu, transfer do hotelu. Nocleh. 2. den Snídaně. Okružní jízda Petrohradem – Něvský prospekt, Chrám Sv. Izáka, paláce ve Smolném. Petropavlovská pevnost, Palácové náměstí, Letní sad a památník Petra Velikého –...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den
Odlet z Prahy do Petrohradu, transfer do hotelu. Nocleh.

2. den
Snídaně. Okružní jízda Petrohradem – Něvský prospekt, Chrám Sv. Izáka, paláce ve Smolném. Petropavlovská pevnost, Palácové náměstí, Letní sad a památník Petra Velikého – Měděný jezdec. Odpoledne prohlídka Ermitáže. Nocleh.

3. den
Snídaně. Výlet do bývalého carského sídla Puškino – Kateřinský palác s Jantarovou komnatou. Odpoledne možnost plavby po něvských kanálech či námořní muzeum na Auroře. Nocleh.

4. den
Snídaně. Výlet do letního sídla ruských carů Petrodvorců – palácového a parkového komplexu vybudovaného carem Petrem Velikým – Velký palác, palác Petra I., paláce Marli a Montplaisir a pavilón Ermitáž, více než 170 fontán, kaskády Zlatá hora, Šachová hora, Velká kaskáda, Římské fontány a fontána Slunce tvořící s parky velkolepý komplex. Odpoledne po návratu do Petrohradu volný program. Nocleh.

5. den
Snídaně. Dopoledne individuální program. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

Cena zahrnuje

4 noci v hotelu 3* (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím), 4 snídaně, leteckou přepravu Praha–Petrohrad–Praha, dopravu na místě dle programu, průvodce.

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění 130 Kč, vízum do Ruska 1500 Kč, 4 večeře 1990 Kč.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000