crosssearch

Petrohrad - klenot Ruska a pobaltské republiky

Poznávací zájezdy, Rusko

Petrohrad - to jsou "Benátky v deltě Něvy", město proslulé bílými nocemi, město slavné Ermitáže s nezměrnými poklady, jež není sto člověk během jediné návštěvy ani prohlédnout. Petrohrad, to jsou ale také kouzelné parky a zahrady Petrodvorce a palác Kateřiny Veliké s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Petrohrad - to jsou "Benátky v deltě Něvy", město proslulé bílými nocemi, město slavné Ermitáže s nezměrnými poklady, jež není sto člověk během jediné návštěvy ani prohlédnout. Petrohrad, to jsou ale také kouzelné parky a zahrady Petrodvorce a palác Kateřiny Veliké s Jantarovou komnatou v Puškinu. A mnohá další místa na našem podrobném poznávacím zájezdu nejen do Petrohradu.

Program zájezdu:
1.den (st): Odjezd v ranních hod. do Polska.


2.den (čt): V dopoledních hod. příjezd na litevské území. První zastávkou v Litvě bude sídlo litevských knížat - vodní zámek TRAKAI. Prohlídka nejvýznamnějších pamětihodností v hlavním městě Litvy - VILNIUSU, který svým půvabem připomíná Prahu (Staré město, katedrála…). Nocleh.


3.den (pá): Druhé největší litevské město KAUNAS - kulturní centrum Litvy;Museem čertů". Půvabné přístavní město KLAIPEDA, kde se v oblasti PALANGY (písečné pláže) ubytujeme.


4.den (so): Trajektem na KURSKOU KOSU. Prohlídka NP NERINGA s Vrchem čarodějnic. Trajektem zpět na ubytování do oblasti Palangy.


5.den (ne): ŠIAULIAI - Hora křížů a poté prohlídka hlavního města Lotyšska - RIGY - staré město, Rižský dóm, nejstarší kamenné domy v zemi. Přejezd podél Litevského zálivu do oblasti estonského PÄRNU na ubytování.


6.den (po): Město TALINN ležící u Finského zálivu. Prohlídka opevněného Starého města, hanzovních kupeckých a cechovních domů, parku Kadriog. Odjezd na ubytování.


7.den (út): Návštěva jednoho z vrcholů zájezdu: paláce a parku PETRODVORCE. Okružní večerní jízda PETROHRADEM. Nocleh.


8.den (st): Celodenní prohlídka PETROHRADU - Zimní a Smolný palác, Ermitáž, Něvský prospekt, křižník Aurora, Petropavlovská pevnost. Návrat na nocleh.


9.den (čt): Odjezd k prohlídce PUSHKINA u Petrohradu - palác Kateřiny Veliké, Jantarová komnata. V podvečerních hodinách příjezd do PSKOVA na nocleh.


10.den (pá): Opevněné město PSKOV. Přejezd do Kaunasu na nocleh.


11.den (so): Přejezd přes polské území. Předpokládaný příjezd do Prahy v pozdních nočních hodinách.

Ubytování: 2 l. pokoje


Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu klim. autobusem
* trajekt
* průvodce
* 9x ubytování
* 9x snídani

Cena nezahrnuje:

* Vstup do Jantarové komnaty - nutná rezervace a platba v CK (příplatek: 750 Kč)
* Vízum do Ruska (příplatek: 1450 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000