crosssearch

Petrohrad a Petrodvorce s návštěvou Pobaltských republik

Poznávací zájezdy, Rusko

Odjezd z Prahy v dopoledních hodinách. Noční přejezd přes Polsko.

Konečná cena za osobu od: 13 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program:

1. den: Odjezd z Prahy v dopoledních hodinách. Noční přejezd přes Polsko.

2. den: VILNIUS - hlavní a největší město Litvy, které svým půvabem a atmosférou připomíná Prahu, staré město patří k nejrozsáhlejším městským jádrům v Evropě. Nocleh.

3. den: Přejezd do Lotyšska. Nejznámější národní park Lotyšska - NP GAUJA. Unikátní přírodní scenérie se zalesněným údolím řeky Gauji, cihlový HRAD TURAIDA, který se tyčí přímo nad jejími vodami. Dojezd na nocleh v Tallinnu.

4. den: TALLINN - město ležící u Finského zálivu. V průběhu prohlídky navštívíme Staré město, hanzovní cechovní a kupecké domy, Katedrální vrch Toompea, starobylé kostely. Tallinn nabízí také mnoho romantických uliček a náměstíček s možnostmi příjemného posezení. Přejezd do Ruska. Nocleh u Petrohradu.

5. den: Celodenní prohlídka klenotu carského Ruska PETROHRADU: procházka historickým centrem této metropole na Něvě - Petropavlovská pevnost, Palácové náměstí s Alexandrovým sloupem, chrám Vzkříšení Krista, který vyrostl na místě, kde byl v r. 1881 zabit car Alexandr II., Něvský prospekt, křižník Aurora a další.

6. den: Návštěva jednoho z vrcholů celého zájezdu -paláce a parku PETRODVORCE, jehož srdcem je Velká kaskádová vodní třída. CARSKOJE SELO u Petrohradu - monumentální palác, který pro carevnu Alžbětu postavil architekt Rastrelli, a který byl symbolicky pojmenován na počest Kateřiny Veliké. Kopie slavné Jantarové komnaty dle fotografií originálu ztraceného během 2. sv. války.

7. den: Dokončení prohlídky PETROHRADU: Zimní palác, jedinečná galerie Ermitáž, možnost plavby lodí po Něvě. Noční přejezd do Lotyšska.

8. den: Hlavní město Lotyšska RIGA (9hodinová prohlídka) se starým městem na východním břehu Daugavy. Kromě starého centra s historickými, architektonickými a kulturními památkami od 14. stol. se v Rize nachází také několik ulic s množstvím krásných secesních domů, díky kterým je Riga skvostem secesní architektury. Noční přejezd.

9. den: Příjezd do ČR ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000