crosssearch

Petrohrad a Novgorod

Poznávací zájezdy, Rusko

Odlet z Prahy v poledních hodinách do Petrohradu, po příletu okružní jízda Petrohradem, při které se pro základní orientaci seznámíte s městem a shlédnete největší pamětihodnosti města & mj. památník Petra I., Petropavlovskou pevnost, Smolnyj, volno nebo fakultativně výlet...

Konečná cena za osobu od: 25 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy v poledních hodinách do Petrohradu, po příletu okružní jízda Petrohradem, při které se pro základní orientaci seznámíte s městem a shlédnete největší pamětihodnosti města – mj. památník Petra I., Petropavlovskou pevnost, Smolnyj, volno nebo fakultativně výlet lodí po řece Něvě a kanálech, transfer do hotelu, fakultativně večeře.

2. den: Snídaně v hotelu, odjezd do Petrodvorců – „království fontán“, prohlídka unikátních zahrad s šedesáti fontánami, desítkami pozlacených soch a plastik a palácem, jejichž vznik se datuje na počátek 18. století – Velký palác, fontána se sousoším Samsona, Velká kaskáda ... volno, návrat do Petrohradu, dokončení prohlídky města – Isakijevský palác, volno ..., ubytování, fakultativně večeře, fakultativně vstupenka do opery/baletu.

3. den: Po snídani volno k prohlídkám muzeí, galerií, nákupům nebo celodenní výlet do Novgorodu, kolébky ruské kultury – Památník Tisíciletí, chrám sv. Sofie, Kreml… prohlídka kláštera sv. Jiří a Vitoslavlického skanzenu lidové architektury, návrat do Petrohradu, ubytování.

4. den: Po snídani volno k individuálním prohlídkám, návštěvám muzeí a galerií nebo fakultativně polodenní výlet do Kronstadtu – donedávna uzavřená vojenská základna a přístav válečných lodí a ponorek, návrat do Petrohradu, volno nebo fakult. návštěva Ermitáže, ubytování, fakult. večeře, fakultativně vstupenka na představení Ruského národního večera.

5. den: Po snídani odjezd do Puškina – cca 25 km vzdálené místo slavného Puškinova lycea a residence carevny Kateřiny I. – prohlídka paláců a zahrad – bohatě zdobený Velký palác – skvost ruského baroka, vč. proslulé Jantarové komnaty, volno, přejezd do další carské residence – Pavlovska – prohlídka palácového a parkového komplexu z 18. století, největší krajinný park Ruska s Velkým palácem, pokladnice uměleckých skvostů, návrat do hotelu, ubytování.

6. den: Snídaně, dopoledne volno k indiv. prohlídkám města, muzeí a galerií, nákupům. V odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy, přílet v odpoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000