crosssearch

Polodenní prohlídka Moskvy založené v roce 1147 a jejích nejzajímavěj­ších pamětihodností. Po širokých bulvárech dojedeme k první zastávce, která nás čeká na Rudém náměstí. Ze tří stran je charakterizováno symboly - chrámem Vasila Blaženého, mauzoleem V.I.Lenina a obchodním...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den PRAHA - MOSKVA

Odlet do Moskvy, transfer do hotelu, ubytování.

2. den MOSKVA

Snídaně. Polodenní prohlídka Moskvy založené v roce 1147 a jejích nejzajímavěj­ších pamětihodností. Po širokých bulvárech dojedeme k první zastávce, která nás čeká na Rudém náměstí. Ze tří stran je charakterizováno symboly - chrámem Vasila Blaženého, mauzoleem V.I.Lenina a obchodním domem GUM. Poté se přesuneme do hlavní dominanty Moskvy - Kremlu. Prohlédneme si katedrálu Nanebevstoupení se slavnými freskami a katedrálu sv. Archanděla Mi­chae­la, 200 tun těžký zvon Car a úřední budovy ruského prezidenta. Prohlídka Mos­kvy pokračuje cestou k Moskevské univer­zitě s výhledem na olympijský stadion v Lužnikách. Odpoledne doporučujeme individuální plavbu lodí po řece Moskva mezi Kremlem a hotelem Ukraina.

3. den MOSKVA - SERGIJEV POSAD

Snídaně. Polodenní výlet do městečka Sergijev Posad, 75 km vzdáleného poutního místa pro věřící z celého Ruska. V roce 1345 zde byl mnichem Sergejem, známým jako ,,Strážce Rusi", založen klášter Nejsvětější Trojice. V 16. století zde byly vybudovány masivní hradby a impozantní chrám Nanebevstoupení. V době obléhání Moskvy zde pobýval i car Petr Veliký. Návrat do Moskvy kolem 16.00 hod., poté doporučujeme procházku po pěší zóně - ulici Arbat a večerní prohlídku osvětleného Kremlu.

4. den MOSKVA

Snídaně. Doporučujeme fakultativní návštěvu slavné Treťjakovské galerie, světově proslulou uměleckou sbírku. Pro milovníky nákupů doporučujeme návštěvu obchodního domu GUM, popř. navštívit největší moskevskou tržnici v Izmajlovském parku. V podvečer transfer na letiště, odlet do Prahy.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha - Moskva - Praha
transfery letiště - hotel - letiště
3x nocleh se snídaní
výlety dle programu včetně všech vstupů
služby průvodce pořádající CK (min. 16 osob) a místního průvodce
konečná cena zájezdu zahrnuje letištní a bezpečnostní taxy

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE


vstupní vízum do Ruska 1.500,- Kč
pobytovou taxu 3,- RUB/os./den
fakultativní výlety

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000