crosssearch

Moskva - s průvodcem za památkami a kulturou

Poznávací zájezdy, Rusko

MOSKVA - SERGIEV POSAD

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

Odpoledne odlet z Prahy/Vídně do Moskvy, po příletu transfer do hotelu, ubytování.

2. den

Dopoledne okružní jízda po Moskvě – Rudé náměstí, Manéžové náměstí, Park vítězství, Vítězný oblouk, ulička Arbat, chrám Krista spasitele aj. Odpoledne návštěva Kremlu, kde je možno spatřit nejlepší ukázky ruské církevní i světské architektury – katedrálu Nanebevzetí Panny Marie, chrám Zvěstování i chrám Archanděla Michaela s hrobkami ruských panovníků. Dále Velký Kremelský palác, Těremský palác se soukromými komnatami ruských carů a další paláce, v nichž jsou vystaveny poklady Ruské říše. Návštěva kremelské Zbrojnice – Oružejnaja Palata, nejstaršího ruského muzea s unikátními sbírkami pokladů ruských carů. K večeru odjezd do hotelu.

3. den:

Výlet do Sergiev Posadu, malebného starobylého města umělců a dřevořezbářů s Trojickosergejevským klášterem, který patří mezi nejstarší a nejuctívanější v Rusku. Toto místo se stalo nejen centrem ruského pravoslaví, ale i jedním z největších muzeí s bohatými sbírkami od 14. do 20. stol. Po prohlídce návrat do Moskvy a volno k individuálním procházkám, nákupům či návštěvě dalších zajímavostí. Večer návrat do hotelu.

4. den:

Dopoledne odjezd metrem do centra a procházka po Rudém náměstí a jeho okolí – chrám Vasila Blaženého, mauzoleum V.I.Lenina, obchodní centrum GUM, Arbat aj. Odpoledne volno k individuální návštěvě muzeí, galerií, nákupům či večerní návštěvě divadla.

5. den:

Dopoledne transfer na letiště, odlet z Moskvy zpět do Prahy/Vídně.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou dopravu do Moskvy a zpět vč. tax
• transfery letiště – hotel a zpět
• dopravu a výlety autokarem v Moskvě
• 4x ubytování ve 4* hotelu
• 4x snídaně
• služby místního průvodce v Moskvě
• služby českého průvodce

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000