crosssearch

Moskva - Petrohrad -letecky

Poznávací zájezdy, Rusko

Rusko - kolika mýty je opředena jeho dávná i nedávná historie? Jaká je současná podoba Ruska? Rusko nabízí množství zajímavostí, které jsou ale vzhledem k velké rozloze země těžko absolvovatelné. Na našem zájezdu do Ruska letecky umožníme i těm z vás, kteří nemají tolik...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rusko - kolika mýty je opředena jeho dávná i nedávná historie? Jaká je současná podoba Ruska? Rusko nabízí množství zajímavostí, které jsou ale vzhledem k velké rozloze země těžko absolvovatelné. Na našem zájezdu do Ruska letecky umožníme i těm z vás, kteří nemají tolik volného času, aby si prohlédli alespoň ta nejzajímavější místa v Rusku.

Program zájezdu:
1.den (út): Odlet z Prahy do Moskvy linkou ČSA. Po příletu transfer do hotelu. Odpoledne individuální volno dle času příletu.


2.den (st): Celodenní prohlídka MOSKVY. Prohlídku města, jehož historie sahá až do 12.století, nemůžeme začít jinde, než na slavném Rudém náměstí, které je charakterizovány třemi dominantami - obchodním domě GUM, chrámem Vasila Blaženého a mauzoleem V.I.Lenina. Poté se přesuneme do hlavní dominanty Moskvy - Kremlu. Dále zastávka u Novodívčího kláštera a u moskevské Univerzity.


3.den (čt): Volno, možnost fakultativního výletu do SUZDALU - nejdochovalejšího ruského historického města. Večer možnost individuální návštěvy představení "Bolšovo těatra".


4.den (pá): Dopoledne dokončení prohlídky v centru Moskvy, návštěva Arbatu - pěší zóny v centru města. Individuálně doporučujeme též návštěvu světově proslulé Treťjakovské galerie. Odpoledne transfer na železniční nádraží a odjezd expresním vlakem do Petrohradu (cesta cca 5 hodin). Pozdě večer příjezd do Petrohradu, transfer do hotelu.


5.den (so): Celodenní prohlídku PETROHRADU zahájíme návštěvou Něvského prospektu, dále zamíříme k Petropavlovské pevnosti a zastavíme se u legendárního křižníku Aurora. Prohlídku Petrohradu pak nemůžeme zakončit jinde než u Zimního paláce a prohlídkou unikátních sbírek slavné Ermitáže.


6.den (ne): Fakultativní výlet do PETRODVORCU - letní rezidence Petra Velikého. Carské paláce na útesu nad Finským zálivem obklopuje park, ve kterém se nachází impozantní soustava více než 170 vodotrysků a fontán, snad největší na světě.


7.den (po): Ráno odjezd z hotelu. Dopoledne návštěva PUŠKINA (Jekatěrinský palác). Odpoledne transfer na letiště odlet linkou ČSA zpět do Prahy. Přílet v podvečerních hodinách.

Ubytování: v hotelu kat. 3*** v 2-lůžkovém pokoji


Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* letenky Praha - Moskva a Petrohrad - Praha
* vlakovou přepravu Moskva - Petrohrad (jízdenka s místenkou)
* transfery z/na letiště resp. nádraží
* autokarové okruhy dle programu
* průvodce
* 6x nocleh
* 6x snídani

Cena nezahrnuje:

* letištní taxy (příplatek: 2200 Kč)
* Vízum do Ruska (příplatek: 1500 Kč)
* 1/1 pokoj (příplatek: 4890 Kč)

Fakultativně:

* Výlet Suzdal při 15 osobách (příplatek: 1800 Kč)
* Výlet Petrodvorce při 15 osobách (příplatek: 1500 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000