crosssearch

Moskva a zlatý okruh

Poznávací zájezdy, Rusko

Moskva o Sergijev Posad o Rostov Velký o Jaroslavl o Kostroma o Suzdal o Vladimir

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1. den::
odlet z Prahy do Moskvy. Transfer do hotelu. Nocleh.

2. den::
snídaně. Okružní jízda Moskvou - Rudé náměstí včetně chrámu Vasila Blaženého, chrám Krista Spasitele. Návštěva Kremlu, kde byli korunováni velkoknížata a carové a kde se v současnosti nachází pracovna prezidenta. Prohlídka stanice metra a její socialistické umění. Nocleh.

3. den::
snídaně. Odjezd na cestu kolem Zlatého prstence. První zastávkou je město Sergijev Posad, kde se nachází mužský klášter s typickými cibulovými střechami. V areálu Trojického kláštera lze nalézt i studnu se svěcenou vodou. Další perlou zlatého okruhu je Rostov Velký. Návštěva hradu, kterému dominuje věž postavená z bílého kamene, ukázka architektury 17. století. Přejezd do Jaroslavle. Nocleh.

4. den::
po snídani prohlídka Jaroslavle, majestátního města, které založil Jaroslav Moudrý má neobyčejnou architekturu. Procházka po nábřeží Volhy, prohlídka chrámu sv. Eliáše. Přejezd zalesněnou krajinou do Kostromy, kde lze navštívit Ipatěvskij klášter - velké dílo ruských stavitelů a malířů ikon. Možnost nákupu výrobků z pravého kostromského lnu a březové kůry. Odjezd do okouzlujícího Suzdalu. Nocleh.

5. den::
snídaně. Prohlídka Suzdalu, který si zachoval originální krásu. Lze prozkoumat zdejší hrad s Křížovou kaplí. Možno navštívit masivní klášter sv. Eutimiuse a skanzen dřevěné architektury, kde jsou k vidění domy zámožných obyvatel, ale i středních a chudých rolníků. Přejezd do Vladimiru. Nocleh.

6. den::
po snídani prohlídka města Vladimir založeného r. 1108. Unikátní a jedinečná na světě je Zlatá brána, Dmitrijevský kostel vyzdobený řezbami do kamene zobrazující krále, ptactvo a zvířata, Uspjenský chrám, kde se zachovaly fresky Andeje Rubleva. Odjezd do Moskvy. Nocleh.

7. den::
snídaně. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000