crosssearch

Jedinečné krásy Petrohradu a okolí - eurovíkend

Poznávací zájezdy, Rusko

Petrodvorce | Puškino | chrám sv. Isáka | Petropavlovská pevnost | Ermitáž

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy v poledních hodinách do Petrohradu, po příletu okružní jízda Petrohradem vč. návštěvy chrámu sv. Isáka, při které se pro základní orientaci seznámíte s městem a shlédnete největší pamětihodnosti města – mj. památník Petra I., Petropavlovskou pevnost,... volno, transfer do hotelu, fakultativně večeře.

2. den: Snídaně v hotelu, odjezd do Petrodvorců – „království fontán“, prohlídka unikátních zahrad s šedesáti fontánami, desítkami pozlacených soch a plastik a palácem, jejichž vznik se datuje na počátek 18. století – Velký palác, fontána se sousoším Samsona, Velká kaskáda... volno, návrat do Petrohradu, volno nebo fakultativně výlet lodí po řece Něvě a kanálech, ubytování, večeře, fakultativně vstupenka do opery/baletu.

3. den: Po snídani odjezd do Puškina – cca 25 km vzdálené místo slavného Puškinova lycea a residence carevny Kateřiny I. – prohlídka paláců a zahrad – bohatě zdobený Velký palác – skvost ruského baroka, vč. proslulé Jantarové komnaty, návrat do Petrohradu, volno nebo fakultativně návštěva Ermitáže, ubytování, fakultativně večeře, fakultativně návštěva představení Ruského národního večera.

4. den: Po snídani volno k individuálním prohlídkám, návštěvám muzeí a galérií, v odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy, přílet v podvečerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000