crosssearch

Benátky severu: Petrohrad - Helsinky

Poznávací zájezdy, Rusko

Trasa zájezdu: Petrohrad o Carské selo o Petrodvorce o Helsinky o ostrov Suomenlina Program: 1. den: odlet do Petrohradu v dopoledních hodinách, po příletu transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2. den: snídaně. Prohlídka města: Něvský prospekt, chrám Sv. Izáka,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Petrohrad o Carské selo o Petrodvorce o Helsinky o ostrov Suomenlina

Program: 1. den: odlet do Petrohradu v dopoledních hodinách, po příletu transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2. den: snídaně. Prohlídka města: Něvský prospekt, chrám Sv. Izáka, Petropavlovská pevnost, Palácové náměstí, fakultativní návštěva světové galerie Ermitáže (částečně v budově Zimního paláce). Dle situace večerní prohlídka letním sadem. Nocleh.

3. den: snídaně. Celodenní výlet do okolí Petrohradu do městečka Carskoje selo, kde studoval ruský romantický spisovatel A. S. Puškin a kde se nachází bájná Jantarová komnata (vstupné na místě, pouze nutné závazně objednat před odjezdem v CK). Odpoledne přejezd do ruské "versaille", Petrodvorců. Vstup do parku s fontánami v ceně, fakultativně paláce a šlechtické domy. Návrat do Petrohradu, nocleh.

4. den: po snídani transfer na nádraží a odjezd vlakem do Helsinek (cca 5 hod.). Příjezd do Helsinek, následuje půldenní prohlídka hlavního města Finska včetně Uspenské katedrály. Ubytování v hotelu, nocleh.

5. den: snídaně. Transfer do přístavu, přejezd trajektem na ostrov Suomenlinna, pěší procházka a návštěva muzea Ehrensward. Odpoledne návrat do Helsinek, volné odpoledne. Nocleh v hotelu.

6. den: snídaně, během dne transfer na letiště a odlet do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000