crosssearch

Pohodový týden v Transylvánii

Poznávací zájezdy, Rumunsko

Vážení přátelé, pokud jste v posledních osmi letech Rumunsko nenavštívili, budete žasnout nad změnami poměrů v této rychle se rozvíjející zemi. Nové silnice, moderní benzinové pumpy, fungující obchody plné zboží, perfektní služby v turistických střediscích. Bucegijské...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vážení přátelé, pokud jste v posledních osmi letech Rumunsko nenavštívili, budete žasnout nad změnami poměrů v této rychle se rozvíjející zemi. Nové silnice, moderní benzinové pumpy, fungující obchody plné zboží, perfektní služby v turistických střediscích. Bucegijské hory v Draculově Transylvánii jsou nejnavštěvovanějšími horami v Rumunsku a vzhledem ke své malebnosti a historickým památkám ve svém okolí mají proč.

Program zájezdu:
1.den (so): Odjezd z ČR v ranních hodinách přes Slovensko a Maďarsko do Rumunska.


2.den (ne): Ráno příjezd do SINAI, horského městečka ležícího v blízkosti nejvyšších útesů Evropy. Ubytování v hotelu SINAIA, snídaně. Pěší procházka k pohádkově krásným zámkům PELEŠ, které byli kdysi vládní odpočinkvou residencí Nicolae Ceaucesca. Večeře v hotelu.


3.den (po): Výjezd lanovkou na BABELE do výšky 2200 m, možnost pěší túry do ÚDOLÍ IALOMITA s návštěvou dlouhé krápníkové jeskyně a kláštera, nebo okruh k válečnému kříži (M. Caraiman), vysílači (M. Costila) do sedla s výhledem na nejvyšší vrchol Omu (2507m). Pro zdatné výstup na nejvyšší vrchol. Zpět na Babele a lanovkou do Busteni, večeře.


4.den (út): Celodenní výlet. Návštěva jednoho z Draculových hradů BRAN, město BRAŠOV - prohlídka historického jádra s Černým kostelem. Večeře.


5.den (st): Celodenní výlet do pohoří PIATRA CRAIULUI, turistika z vesničky ZARNESTI do SEDLA CRAPATURII (1 640 m), přes CABANA CURMATURA a SOUTĚSKU PRAPASTIILE ZARNESTILOR zpět do Zarnesti, návrat a večeře.


6.den (čt): Turistika z „Perly Karpat" SINAIE, ležící v nádherné přírodní scenérii Bucegijských hor, na VARFUL CU DOR, pěší přechod po hřebeni k pozoruhodnému skalnímu útvaru známému jako BABELSKÁ SFINGA a lanovkou do Busteni. Večeře.


7.den (pá): Po snídani odjezd z Busteni do starobylého města SIGHISOARA - rodiště Vlada Tepeše Draculy, prohlídka starého města.Noční přejezd přes Maďarsko a Slovensko do ČR.


8.den (so): Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Ubytování: v hotelu (2lůžk. pokoje se soc. zař.)


Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu luxusním autobusem
* vedoucí zájezdu
* 5x nocleh v hotelu (1/2L pokoje)
* 6x snídaně
* 5x večeře

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000