crosssearch

Drákulova Transylvánie zájezd s lehkou turistikou

Poznávací zájezdy, Rumunsko

Obrázek není k dispozici

Pojeďte s námi do kraje svérázného folklóru, pověstí, prastarých hradů a nádherných hor.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Drákulova Transylvánie zájezd s lehkou turistikou

1. den zájezdu Odjezd ráno přes Slovensko a Maďarsko.


2. den zájezdu Příjezd do horského městečka SINAIA, ležícího v blízkosti nejvyšších útesů Evropy, ubytování v hotelu, dopolední snídaně. Pěší procházka k pohádkově krásným zámkům PELEŠ, které byly kdysi vládní odpočinkovou rezidencí Nicolae Ceausesca. Večeře v hotelu.


3. den zájezdu Výjezd lanovkou na BABELE do výšky 2 200 m, možnost pěší túry do údolí IALOMITA s návštěvou dlouhé krápníkové jeskyně a kláštera nebo okruh k válečnému kříži (M. Caraiman), k vysílači (M. Costila) v sedle s výhledem na nejvyšší vrchol Omul (2 507 m). Pro zdatné výstup na nejvyšší vrchol. Zpět na Babele a fakult. lanovkou do Busteni. Návrat na hotel, večeře.


4. den zájezdu Celodenní výlet do bělostného vápencového pohoří PIATRA CRAIULUI - "Zahrada Rumunska", turistika z vesničky Zarnesti do sedla CRAPATURII (1 640 m), přes CABANA CURMATURA a soutěsku Prapastiile Zarnestilor zpět do Zarnesti, návrat na ubytování a večeři.


5. den zájezdu Celodenní výlet, návštěva jednoho z pohádkových Drákulových hradů BRAN, kde údajně sídlil sám Dracula, pokračujeme do města BRAŠOV - prohlídka historického jádra s Černým kostelem. Večeře a ubytování.


6. den zájezdu Turistika v „Perle Karpat“ - SINAIA , která ležící v nádherné přírodní scenérii Bucegijských hor , na VARFUL CU DOR , pěší přechod po hřebeni k pozoruhodnému skalnímu útvaru známému jako BABELSKÁ SFINGA a lanovkou do Busteni. Večeře.


7. den zájezdu Snídaně, odjezd do starobylého města SIGHISOARA - rodiště Vlada Tepeše Draculy, prohlídka starého města, noční přejezd přes Maďarsko a Slovensko do republiky.
8. den zájezdu Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000