crosssearch

Réunion - Mauritius - Seychely

Poznávací zájezdy, Reunion

Odjezd na celodenní výlet k sopečnému kuželu Piton de La Fournaise. Přejezd podél jihozápadního pobřeží ostrova do Plaine de Sables - obrovského písečnatého nánosu lunárního vzhledu. Přejezd na Pas de Bellecombe s panoramatickým výhledem na magickou krásu sopečného kuželu...

Konečná cena za osobu od: 149 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy. Odbavení 1,5 hodiny před odletem. Odlet na Réunion.

2. den RÉUNION

Přílet na ostrov Réunion, uvítání na letiš­ti, transfer do letoviska St. Gilles. Uby­tování v hotelu. Odpoledne volno.

3. den RÉUNION

Snídaně. Odjezd na celodenní výlet k sopečnému kuželu Piton de La Fournaise. Přejezd podél jihozápadního pobřeží ostrova do Plaine de Sables - obrovského písečnatého nánosu lunárního vzhledu. Přejezd na Pas de Bellecombe s panoramatickým výhledem na magickou krásu sopečného kuželu Piton de La Fournaise. Odvážnější z Vás se mohou projít po sopečném kuželu se stále unikající sopečnou sírou. Po obědě navštívíte Muzeum sopky. Návrat do hotelu.

4. den RÉUNION

Snídaně. Celodenní výlet do horské oblasti Cilaos. Přejezd podél jihozápadního pobřeží s následným stoupáním do horské oblasti Cilaos úzkou klikatou cestou s překrásnými výhledy na krajinu. Příjezd do Cilaos, která je známá teplými prameny, vodopády a je ideální oblastí na výlety, trekking a pozorování nádherné přírody. Přejezd zajímavou přírodní oblastí se zastávkami na fotografování a ochutnávku místního vína. Krátká procházka na ,,Zázračnou skálu" s fascinujícím výhledem do údolí. Prohlídka městečka Cilaos s tradičním domem s výrobou výšivek. Oběd v místní restauraci. Návrat do hotelu v St. Gilles.

5. den RÉUNION- MAURITIUS

Snídaně. Transfer na letiště a odlet na 220 km vzdálený ostrov Mauritius. Transfer do hotelu. Volno. Večeře a nocleh.

6. den MAURITIUS

Snídaně. Odjezd na celodenní výlet do hlavního města - Port Louis spojená s prohlídkou botanické zahrady Pamplemousses, jedné z nejstarších botanických zahrad na světě. Ve městě Port Louis navštívíte rozmanitý trh a barevný tamilský chrám. Po obědě si budete moci zakoupit místní suvenýry na promenádě - Caudan Waterfront nebo navštívit slavné muzeum Blue Penny (vstup cca 5,- Euro), kde budete moci spatřit světoznámé exponáty známek Modrý a Červený Mauritius. Návrat do hotelu. Večeře a nocleh.

7. den MAURITIUS

Snídaně. Odjezd směrem do jižní části ostrova - návštěva 200 m širokého vyhaslého kráteru sopky, poklidného městečka Curepipe a místní dílny na výrobu modelů historických plachetnic - oblíbeného suvenýru z ostrova. Volno na nákup suvenýrů či velmi levného značkového textilu (Ralph Lauren, Polo). Po obědě zastávka u nádrže Grand Bassin - posvátného poutního místa místní hinduistické komunity, vodopádů Chamarel, zastávka u Sedmibarevné půdy - místa, kde vulkanická půda bohatá na kovy vytváří sedmibarevné spektrum. Po celodenním výletu návrat zpět do hotelu. Večeře a nocleh.

8. den MAURITIUS

Snídaně. Individuální volno na koupání, opalování či využití široké nabídky vodních sportů, které jsou již zahrnuty v ceně pobytu. Večeře a nocleh.

9. den MAURITIUS - SEYCHELY

Snídaně. Transfer na letiště a odlet na Seychely. Přílet do hlavního města Victoria na ostrově Mahé. Transfer do hotelu, ubytování. Volno. Nocleh.

10. den MAHÉ

Snídaně. Odjezd do hlavního města Victoria, kde si prohlédnete trh, katedrálu a zmenšenou napodobeninu londýnského ,,Clock Tower". Poté navštívíte unikátní botanickou zahradu. Při průjezdu nejvyšším pohořím ostrova, jehož bujná vegetace je chráněna národním parkem, budete obdivovat endemické druhy stromů, kochat se nádhernými výhledy i na okolní ostrovy a na čajové plantáži ochutnáte místní čaj. Poté objedete jižní část ostrova s mnoha zastávkami a obědem v kreolské restau­raci. Na závěr navštívíte trh s prodejem typických suvenýrů včetně ukázky modelu místní loděnice. Nocleh na Mahé.

11. den MAHÉ - PRASLIN

Snídaně. Transfer do přístavu a plavba katamaránem na ostrov Praslin. Transfer do hotelu. Volno na koupání. Nocleh.

12. den PRASLIN

Snídaně. Odjezd na návštěvu farmy na zpracování perel. Poté si prohlédnete unikátní národní park Vallee de Mai, kde mezi nejrůznějšími stromy a rostlinami můžete obdivovat i světoznámé endemické palmy Coco de Mer, které produkují největší ořechy na světě s váhou až 9 kg a patří mezi seychelské kuriozity. Rovněž můžete spatřit i vzácného černého papouška. Podél severního ,,Zlatého pobřeží", kde bude zastávka, dojedete na nejkrásnější pláž ostrova Anse Lazio, kde po obědě v kreolském stylu bude volno na koupání a relaxaci. Následný transfer do hotelu a nocleh.

13. den LA DIGUE

Snídaně. Přejezd lodí na sousední ostrov La Digue. Typickým volím potahem budete převezeni do L' Union Estate, kde se seznámíte se zpracováním kokosových ořechů na kopru a prohlédnete si vanilkovou a hřebíčkovou plantáž. Navštívíte původní zrekonstruovaný koloniální dům, kde se natáčely filmy Emanue­lla, uvidíte obří želvy a jednu z nejkrásnějších pláží světa. Po obědě volno na koupání. Přeprava lodí zpět na ostrov Praslin, transfer do hotelu, nocleh.

14. den SEYCHELY - PRAHA

Snídaně. Transfer na letiště a přelet na ostrov Mahé. Návazný odlet do Evropy a přílet do Prahy.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE


leteckou přepravu Praha - Réunion - Mauritius - Seychely - Praha
transfery letiště - hotel - letiště na všech ostrovech
3x nocleh se snídaní v hotelech na Réunionu
4x nocleh s polopenzí v hotelech na Mauritiu
5x nocleh se snídaní v hotelech na Seychelech
výlety dle programu
česky mluvícího průvodce
přeprava mezi Seychelskými ostrovy
konečná cena zájezdu zahrnuje letištní a bezpečnostní taxy

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

fakultativní výlety
cestovní pojištění

Poznámka: Tento zájezd lze absolvovat i individuálně při uplatnění slevy 10.000,- Kč/dospělá osoba ze základní ceny.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000