crosssearch

Poznejte Réunion i Mauricius

Poznávací zájezdy, Reunion

1. den Odlet z Prahy/Vídně na Réunion. 2. den - Réunion (západní pobřeží) Přílet na Réunion, přivítání, vyzvednutí vozu na letišti a přejezd cca 50 km na západní pobřeží do hotelu Swalibo *** http://www.swalibo.com/ nebo do hotelu Iloha *** http://www.iloha.fr/ (standard...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den
Odlet z Prahy/Vídně na Réunion.

2. den - Réunion (západní pobřeží)
Přílet na Réunion, přivítání, vyzvednutí vozu na letišti a přejezd cca 50 km na západní pobřeží do hotelu Swalibo *** http://www.swalibo.com/ nebo do hotelu Iloha *** http://www.iloha.fr/ (standard pokoje, kam se ubytují max. 2 osoby) nebo ubytování přímo na pláži v hotelu Nautile *** http://www.hotel-nautile.com/. Ubytování v hotelu dle vašeho výběru na 2 noci se snídaní, volný program.

3. den - Réunion (západní pobřeží / Mafate)
Dopoledne si prohlédněte vesničku Saint Gilles Les Bains zvanou malé Saint Tropez Réunionu. Kolem poledne doporučujeme vyjet do hor s překrásnou vegetací. Cílem cesty by mohlo být místo Mafate s jedinečným výhledem. Možnost kratšího trekkingu. Večer návrat do hotelu.

4. den - Réunion (Cilaos)
Cesta vnitrozemím do centrálně položeného horského letoviska Cilaos s termálními prameny, které se řadí mezi nejpůvabnější části ostrova. Nocleh v hotelu Viex Cep *** http://www.levieuxcep-reunion.com/ nebo v hotelu Tsilaosa *** http://www.tsilaosa.com/.

5. den - Réunion (jižní pobřeží)
Ráno odjezd na jižní pobřeží, kde budete obdivovat rozmanitou floru včetně rostlin vanilky, proudy lávy a jiné přírodní rozmanitosti. Ubytování na 1 noc v Plantation Guesthouse v Saint Philippe nebo v hotelu Les Geranium v La Plaine des Cafres.

6. den - Réunion (vulkán)
Pro dnešní den doporučujeme návštěvu největší atrakce ostrova – vulkánu Piton de la Fournaise – jedná se o stále činnou sopku. Za sopečných erupcí vytéká žhavá láva stékající po úbočí sopky až do oceánu, což vytváří skvělou podívanou. Naučná expozice Maison de la Volcan přiblíží vulkán i z pozice vědecké práce vulkanologů. Pro pěší túry na sopku mějte stále na paměti, že se jedná o činný útvar a je tedy nutné být vybaveni dostatkem jídla, pití a teplého oblečení. V odpoledních hodinách přejezd na zelené východní pobřeží do La Plaine des Palmistes a na Cirque de Salazie s četnými vodopády. Ubytování v hotelu Relais des Cimes ** http://www.relaisdescimes.com/.

7. den - Réunion / Mauricius
Odjezd na letiště, kde vrátíte auto a odlet na Mauricius. Přivítání a transfer do hotelu Des 2 Mondes *** (http://www.hoteldes2mondes.com/en/hotel.html), kde budete ubytováni na 5 nocí s polopenzí.

8. den - Mauricius (Port Louis)
Po snídani výlet na severní pobřeží ostrova, kde navštívíte Port Louis, hlavní město Mauricia, jeho památky a zajímavosti– katolickou svatyni Marie Reine De la Paix, starobylou pevnost Citadela, nákupní a zábavní centrum Caudan Waterfront, nákupní centrum Bagatelle poblíž Port Louis, místní tržiště, čínské město. Návrat do hotelu, večeře.

9. den - Mauricius (jih)
Po snídani odjezd na jih ostrova – návštěva továren a duty free shopů Floreal Shopping Factories a Adamas Diamond Factory, po nákupech se vydáte obdivovat přírodní krásy ostrova jako Trou aux Cerf (vyhaslý kráter sopky), Grand Bassin (nejposvátnější poutní místo Mauricia, jedná se o zaplavený vyhaslý kráter) a národní park Black River Gorges. Poslední zastávkou tohoto dne je oblast Chamarel s vodopádem a geologickým útvarem zvaným "Sedmibarevná země". Návrat do hotelu, večeře.

10. den - Mauricius (Ile aux Cerf)
Po snídani se vydáte na výlet na ostrov Ile aux Cerf (doporučujeme s sebou plavky a ručník), v odpoledních hodinách návrat do hotelu a volno.

11. den - Mauricius
Volný program.

12. den - Mauricius
Snídaně, v dopoledních hodinách musíte opustit pokoj a vyčkat na transfer na letiště. Odlet do Prahy/Vídně.

13. den
Přílet do Prahy/Vídně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000