crosssearch

Poznejte Ostrovy Réunion A Mauritius

Poznávací zájezdy, Reunion

Program zájezdu 1.den: odlet z Prahy s přestupem/ přestupy na ostrov Réunion. 2.den: přílet na první z ostrovů v Indickém oceánu, přejezd po východním pobřeží a pak do Cirque de Salazie, oblasti nabízející spousty přírodních krás. Do hor se...

Konečná cena za osobu od: 70 391 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

odlet z Prahy s přestupem/ přestupy na ostrov Réunion.

2.den:

přílet na první z ostrovů v Indickém oceánu, přejezd po východním pobřeží a pak do Cirque de Salazie, oblasti nabízející spousty přírodních krás. Do hor se plazí silnice plná zatáček nabízející nádherné výhledy na bujnou tropickou vegetaci, vodopády řítící se z hor s kreolsky barevným kouzelným městečkem Hell-Bourg na úpatí hory Piton des Neiges na konci cesty. Nocleh.

3.den:

přejezd zpět na pobřeží a cesta pokračuje po jediné reunionské silnici, která vede napříč celým ostrovem, přes Vysoké pláně, ve výšce nad 1 000 m. n. m. Návštěva původního lesa Belouve-Bebour se směsicí tamaryšků, obrovských stromových kapradin a mechu. Nocleh ve městečku Plaine des Palmistes uprostřed nádherné přírody.

4.den:

návštěva největší přírodní zajímavosti Reunionu – vulkánu Piton de la Fournaise, aktivního geologického divu, stále v pravidelných intervalech vybuchujícího. Brzo ráno odjezd z hotelu, z městečka Bourg-Murat vede malebná silnice plná zatáček k Pas de Bellecombe (výška 2 400 m. n. m.), jež je vstupní branou do bezprostředního okolí sopky. Neuvěřitelná postupná proměna krajiny z luk a lesů do téměř měsíční krajiny. I dnešní nocleh bude na planinách, v oblasti Plaine des Cafres.

5.den:

pokračujeme směrem na JZ pobřeží a podnikneme výlet do dalšího úchvatného amfiteátru – Cirgue de Cilaos. Silnice spojující město St. Louis a Cilaos, ležící o 37 km dál na sever, nabízí nejlepší svezení na ostrově, více než 400 zatáček, nádherné výhledy na velkolepou okolní přírodu. Nejvyšší vrchol ostrova Piton de Neiges (3 071 m) se tyčí nad městečkem. Nocleh v Cilaos.

6.den:

panoramatickou silnicí zpět k západnímu pobřeží, přejezd do oblasti St. Gilles les Bains, vyhlášené svými plážemi. Ubytování na 2 noci v hotelu Le Nautile***, položeného přímo u pláže v zálivu Hermitage.

7.den:

volno k odpočinku na pláži, v Indickém oceánu či sportovním aktivitám.

8.den:

transfer na letiště, přelet na Mauritius, další fascinující ostrov připomínající ráj na zemi. Transfer z letiště do hotelu, ubytování na 5 nocí s polopenzí.

9.den:

individuální volno.

10.den:

výlet do hlavního města ostrova Port Louis s moderním centrem, lákavou nabídkou obchodů, restaurací, kulturních památek a muzeí. Nejen filatelisté budou chtít navštívit muzeum Blue Penny a vidět nejznámější a nejcennější známky světa – červeného a modrého mauricia. Návštěva slavné botanické zahrady Pamplemousses s neuvěřitelnou sbírkou palem či rybníčkem s lekníny Victoria Amazonia.

11.den:

individuální volno.

12.den:

výlet do centrální a jižní části, do oblasti jediného národního parku na ostrově – Black River Gorges, dále s návštěvou oblasti Chamarel, kde příroda vykouzlila obdivuhodné útvary – říčka St. Denis padá ze skalního převisu do nitra kráteru a vytváří 100 m vodopád Chamarel, kousek odtud je další hříčka přírody – Coloured Earth – Sedmibarevná země, kdy zvlněný terén vulkanické vyvřeliny vytváří boule různých odstínů barev.

13.den:

dle letových časů individuální volno,  transfer na letiště, odlet s přestupem do Prahy.

14.den:

 přílet do Prahy

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000