crosssearch

Hory i moře - kombinace Réunion a Mauricius

Poznávací zájezdy, Reunion

Zažijete pobyt u moře na Réunionu i Mauriciu, termální lázně, horské výhledy, vulkány, vodopády, tropický prales, lehký trekking.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

V ceně programu  pronájem vozu kat. A na 6 dní na Réunionu, transfery letiště-hotel-letiště na Mauriciu, 6x ubytování se snídaní na Réunionu a 6x ubytování se snídaní na Mauriciu, česky mluvící delegát na Mauriciu na telefonu, zpáteční letenka z Prahy/Vídně vč. let. tax

Zažijete pobyt u moře na Réunionu i Mauriciu, termální lázně, horské výhledy, vulkány, vodopády, tropický prales, lehký trekking

Cena nezahrnuje: taxu za vyzvednutí vozu na letišti 24 Eur/auto, NWR (spoluúčast případě poškození vozu), pobytovou taxu v hotelu St. Alexis

Program zájezdu

1. den Odlet z Prahy/Vídně na Réunion.

2. den - západní pobřeží Přílet na Réunion, přivítání, vyzvednutí vozu na letišti a přejezd cca 50 km na západní pobřeží do letoviska St. Gilles Les Bains. Ubytování v hotelu Saint Alexis **** (http://hotelsaintalexis.com/) na 3 noci v superior pokoji, odpočinek na pláži.

3. den - západní pobřeží / Mafate Dopoledne si prohlédněte vesničku Saint Gilles Les Bains zvanou malé Saint Tropez Réunionu. Kolem poledne doporučujeme vyjet do hor s překrásnou vegetací. Cílem cesty by mohlo být místo Mafate s jedinečným výhledem. Možnost kratšího trekkingu. Večer návrat do hotelu.

4. den - Cilaos Cesta vnitrozemím do centrálně položeného horského letoviska Cilaos s termálními prameny, které se řadí mezi nejpůvabnější části ostrova. Návrat na západní pobřeží a poslední noc v hotelu Saint Alexis.

5. den - východní pobřeží Ráno přejezd na východní pobřeží, kde budete obdivovat jihovýchod ostrova s vulkány, různorodou faunou, vodopády a jiné přírodní rozmanitosti. Ubytování na 3 noci v hotelu Diana Dea Lodge **** (http://www.diana-dea-lodge.re/).

6. den - Cirque de Salazie Cíl dnešní cesty je Cirque de Salazie, což je vyhaslý kráter, na nějž vede klikatá silnice s mnoha vodopády, které zajišťují dostatek vlhkosti a ta je příčinou bujné okolní vegetace. Večer návrat do hotelu.

7. den - vulkán Pro dnešní den doporučujeme návštěvu největší atrakce ostrova - vulkánu Piton de la Fournaise - jedná se o stále činnou sopku. Za sopečných erupcí vytéká žhavá láva stékající po úbočí sopky až do oceánu, což vytváří skvělou podívanou. Naučná expozice Maison de la Volcan přiblíží vulkán i z pozice vědecké práce vulkanologů. Pro pěší túry na sopku mějte stále na paměti, že se jedná o činný útvar a je tedy nutné být vybaveni dostatkem jídla, pití a teplého oblečení. Nocleh v hotelu Diana Dea Lodge.

8. den - Takamaka / Mauricius Brzký ranní odjezd do oblasti Takamaka, kde spatříte pravý tropický prales Belouve a rovněž krásné údolí s četnými vodopády. Vrácení automobilu na letišti a odlet na Mauricius. Přivítání a transfer do hotelu Port Chambly Village **** (http://www.portchambly.com/), kde budete ubytováni na 6 nocí se snídaní.

9.-13. den - Mauricius Volno u moře, relaxace, aktivní odpočinek, možnost výletů.

14. den Dopoledne volno, v poledne uvolnění pokojů, po poledni transfer na letiště a odlet z domů.

15. den Přílet do Prahy/Vídně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000