crosssearch

Toulky po Jónských ostrovech

Poznávací zájezdy, Řecko

Využijte možnosti a navštivte během jediné dovolené 3 krásná pobytová místa v oblasti Jónského moře v době, kdy jsou nejkrásnější. Uvidíte rozmanitou a rozkvetlou přírodu, nezapomenutelné pláže a půvabná městečka a vesničky.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

LEFKADA - KEFALLONIA - ZAKYNTHOS

Využijte možnosti a navštivte během jediné dovolené 3 krásná pobytová místa v oblasti Jónského moře v době, kdy jsou nejkrásnější. Uvidíte rozmanitou a rozkvetlou přírodu, nezapomenutelné pláže a půvabná městečka a vesničky.

Zájezdem Vás doprovodí delegáti z jednotlivých pobytových míst.

Program zájezdu:

1.den - odlet z Prahy na letiště Preveza, transfer na ostrov LEFKADA, do pobytového místa Vassiliki, ubytování ve studiích.

2.-4.den - pobyt na ostrově LEFKADA. Lodní výlet na ,,Zapomenuté ostrovy", na kterém poznáte přilehlé malebné ostrůvky, Katos, Kalamos a budete mít možnost se vykoupat v modrozelených průzračných vodách Jónského moře. V dalších dnech můžete využít nabídku fakultativních výletů nebo cestovat individuálně buď místní dopravou nebo vypůjčeným dopravním prostředkem. Doporučujeme návštěvu hlavního města ostrova Lefkas, kláštera Faneromeni a pevnosti Santa Maura. Rozhodně nezapomeňte na nádherné pláže Lefkady, které patří k nejkrásnějším v Řecku. Ve vnitrozemí navštivte také horské vesničky Karya a Englouvi. Odpočinek na plážích je možné zpestřit windsurfingem, potápěním, paraglidingem nebo vodním lyžováním.

5.den - přejezd trajektem z ostrova Lefkada na ostrov Kefallonia do přístavu Fiskardo. Transfer do pobytového místa, ubytování ve studiích.

6.-8.den - pobyt na ostrově KEFALLONIA. Celodenní autobusový okruh ostrovem s návštěvou kláštera Sv. Gerasima, jeskyní Melissani a Drogarati, uvidíte také pláž Mirtos, o které místní říkají, že je nejkrásnější pláží středomoří. V dalších dnech můžete využít nabídku fakultativních výletů nebo cestovat individuálně buď místní dopravou nebo vypůjčeným dopravním prostředkem. Doporučujeme návštěvu hlavního města ostrova Argostoli s velkým přístavem, tržištěm a místním muzeem. Jistě vás nezklame výlet ke klášteru Kipourion, postaveném na skále jihozápadního pobřeží poloostrova Palliki. Nedaleko kláštera (cca 1 km) nepřehlédněte překrásnou pláž Platia Amos. K vykoupání Vás bude lákat i pláž Petani s bílými oblázky.

9.den - přejezd trajektem z ostrova Kefallonia na ostrov Zakynthos do přístavu Agios Nikolaos, transfer do pobytového místa, ubytování ve studiích.

10.-12.den - pobyt na ostrově ZAKYNTHOS. Celodenní autobusový okruh ostrovem, návštěva pozoruhodného kláštera Agia Mavra s ikonou Černé madony, patronky ostrova, proslavené pláže Navagio - ,,Ztroskotání" a vesničky Volimes. Okruh uzavřeme ochutnávkou místního vína ve vinařských závodech. V dalších dnech můžete využít nabídku fakultativních výletů nebo cestovat individuálně. Doporučujeme navštívit hlavní město ostrova s historickým a námořním muzeem a krásnou přímořskou promenádou. Můžete si zajet na pláže Gerakas a Laganas s želvami Caretta-Caretta nebo absolvovat výlet loďkou podél jihovýchodního pobřeží. Nezapomeňte se zastavit v malebné vesnici Keri (cca 5 km od Limni Keri) a obdivovat největší řeckou vlajku na světě zapsanou v Guinessově knize.

13.den - transfer na letiště a odlet z ostrova Zakynthos do ČR.

Změna programu vyhrazena v závislosti na aktuálních podmínkách.

Přihlášky na zájezd se vzhledem k nutnosti zajištění služeb od řeckého partnera uzavírají 10 dnů před odjezdem.

Zájezd se uskuteční při minimální obsazenosti 20 osob.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000