crosssearch

To nejlepší z Řecka

Poznávací zájezdy, Řecko

Soluň | Nei Pori | Delfy | Olympia | Nauplio | Mykény | Epidaurus | Korint | Atény

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Soluně. Transfer do přímořského letoviska na Olympské riviéře Nei Pori, během transferu orientační okružní jízda Soluní. Ubytování v hotelu Sun Beach .

2. – 3 den: Individuální volno v hotelu Sun Beach s možností koupání. Fakultativně řecký večer a výlet k posvátné hoře Olymp se zastávkou u vykopávek v Dionu.

4.den: Snídaně, odjezd do Delf, prastarého kultovního města, kde byla svatyně a věštírna dračího boha Pýthóna. Možnost prohlídky archeologického areálu se zbytky Apollonova chrámu, divadla, muzea a stadionu, na němž se konaly soutěže pýthijských her pořádané každý čtvrtý rok na počest Apollónova vítězství nad Pýthónem. Večeře a nocleh v Delfách.

5.den: Snídaně, odjezd na peloponéský poloostrov do Olympie, možnost návštěvy vykopávek a muzea. Odjezd do přímořského letoviska Tolo, večeře a nocleh.

6.den: Snídaně, odjezd do městečka Nauplia, které podle pověsti založil Nauplios, syn boha moře Poseidóna, možnost prohlídky archeologického areálu včetně divadla a posvátného okrsku boha lékařství Asklepia, pokračování do Mykén, možnost prohlídky archeologického areálu včetně Lví brány a Atreovi pokladnice, zastávka v Epidauru s možností návštěvy zdejšího divadla. Večeře a nocleh v Tolu.

7.den: Snídaně, dopoledne volno s možností koupání v Tolu. Odpoledne odjezd do Atén. Po cestě zastávka ve Starém Korintu s možností individuální prohlídky zdejšího areálu. Pokračování do Atén se zastávkou u světoznámého Korintského kanálu. Nocleh v Aténách.

8.den: Snídaně, v dopoledních hodinách okružní jízda Aténami včetně návštěvy Akropole, střídání stráží před prezidentským palácem. Odpoledne individuální volno v Aténách. V podvečer odjezd k vápencovému mysu Sounion s chrámem boha Poseidona. Nocleh v Aténách.

9.den: Snídaně, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000