crosssearch

Skvosty Attiky a Peloponésu + pobyt u moře (Kinetta Beach)

Poznávací zájezdy, Řecko

Athény - Théby - Livadia - Arachova - Delfy - Itea - Nafpaktos - Korintský záliv (Antirion a Rion) - Achaia - Ilia - Olympie - Mykény - Argolis - Nafplio - Epidauros - Vybraný hotel u moře

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

5denní poznávací okruh + volné dny u moře ve vybraném hotelu s all inclusive

Athény - Théby - Livadia - Arachova - Delfy - Itea - Nafpaktos - Korintský záliv (Antirion a Rion) - Achaia - Ilia - Olympie - Mykény - Argolis - Nafplio - Epidauros - Vybraný hotel u moře

Program zájezdu

1. den:Odlet z Prahy do Athén; přílet; transfer z letiště do hotelu v Athénách; Volný večer; nocleh v hotelu se snídaní

2. den: Athény- DelfyPo snídani jízda oblastí Bojótie, skrz město Théby, které je spojeno s tragédií krále Oidipa, dále pak přes města Levadia a Arachova. Příjezd do Delf, centra antického světa. Návštěva ruin Apollónova chrámu a muzea, kde se nacházejí nejrůznější mistrovská díla řeckých umělců, jako je například socha bronzové?ho vozataje nebo socha atleta Aghiase. Cestou zpátky návštěva měst Levadia a Arachova. Horské městečko Arachova je známé výrobou typických barevných předložek a koberců. Nocleh v hotelu s večeří.

3. den: Delfy-OlympiePo snídani přejezd přes malebná města Itea a Nafpaktos, k nádhernému mostu v Korintském zálivu, který spojuje Rion a Antirion. Dále přes pláně Achaia a Ilia až do Olympie, kolébky olympijských her. Návštěva archeologického naleziště se svatyní boha Dia, antického olympijského stadionu a archeologického muzea. Nocleh v hotelu s večeří.

4. den: Olympie-Mykény-NafplioPo snídani cesta skrz centrální Peloponés až do Mykén, homérského města proslulého svými antickými básníky. Návštěva Lví brány, kyklopských hradeb, královských hrobek a dalších památek. Odjezd směr Nafplio, přes rovinu Argolis. Nafplio je malebné město na úpatí útesu, korunované mohutnou pevností Pala?midi. Nocleh v hotelu s večeří.

5. den: Nafplio-KinettaPo snídani odjezd do města Epidauros, návštěva divadla ze čtvrtého století před Kristem, zná-mého udivující akustikou. Přesun do vybraného hotelu u moře. Nocleh v hotelu s večeří.

6. den a 7. den:Pobyt ve vybraném hotelu u moře se stravou formou All Inclusive.

8. den:Ukončení pobytu, transfer na letiště k odletu do Prahy. Přistání v Praze. * V případě zájezdu na 12/11 dní 6.- 12. den pobyt ve vybraném hotelu u moře.

V ceně zájezdu je zahrnuto: 1 noc v hotelu se snídaní, 3 noci v hotelech 3* s polopenzí, pobyt v hotelu 4* s All Inclusive. Počet nocí dle výběru termínu zájezdu, během poznávacího okruhu česky nebo slovensky hovořící průvodcepopřípadě anglicky hovořící průvodce a česky nebo slovensky hovořící tlumočníkslužby dle programu okruhutransfery z/na letištěvstupné do MykénEpidauruOlympie + muzeumDelphi + muzeum

V ceně zájezdu není zahrnuto: doporučené cestovní pojištění

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000