crosssearch

Santorini - Paros - Naxos

Poznávací zájezdy, Řecko

PAROS - NAXOS - SANTORINI Návštěva více ostrovů patří k naší jedinečné nabídce. Ze Santorini se přeplavíte na ostrov Paros, kde strávíte 3 noci. Paros je jedním z největších kykladských ostrovů, skýtá v sobě jedinečné exotické scenérie, písečné i skalnaté pláže a velmi...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

PAROS - NAXOS - SANTORINI Návštěva více ostrovů patří k naší jedinečné nabídce. Ze Santorini se přeplavíte na ostrov Paros, kde strávíte 3 noci. Paros je jedním z největších kykladských ostrovů, skýtá v sobě jedinečné exotické scenérie, písečné i skalnaté pláže a velmi příjemné klima.

Další zastávkou na 3 noci bude ostrov Naxos, nejúrodnější a nejzelenější ostrov kykladského souostroví, s nejdelšími plážemi, s nejvyšší horou mezi okolními ostrovy, který si nadále zachovává přirozenou krásu.

Naši cestu zakončíme na ostrově Santorini, kde pobudeme 4 (nebo 5) nocí, můžete se zde kochat malebnými bílými domky a úchvatnými plážemi, které jsou díky dávné vulkanické činnosti odlišné ve zbarvení písku a kamenů, jde o bohatou paletu barev od bílé přes rudou až po černou. Tento výlet bude jistě patřit k nezapomenutelným zážitkům z vašich cest.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000