crosssearch

Rozkvetlé Jaro U Jónského Moře

Poznávací zájezdy, Řecko

Obrázek není k dispozici

PARGA - LEFKADA - KEFALLONIA Využijte možnosti a navštivte během jediné dovolené 3 krásná pobytová místa v oblasti Jónského moře v době, kdy jsou nejkrásnější. Uvidíte rozmanitou přírodu, nezapomenutelné pláže a půvabná městečka. Zájezdem Vás doprovodí delegáti Viamare z...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

PARGA - LEFKADA - KEFALLONIA

Využijte možnosti a navštivte během jediné dovolené 3 krásná pobytová místa v oblasti Jónského moře v době, kdy jsou nejkrásnější. Uvidíte rozmanitou přírodu, nezapomenutelné pláže a půvabná městečka.

Zájezdem Vás doprovodí delegáti Viamare z jednotlivých pobytových míst.

Program zájezdu:

1.den - odlet z Prahy, transfer z letiště Preveza do Pargy, letoviska, které leží na okraji Jónského moře a je jedním z nejnavštěvovanějších měst pevninského Řecka. Vzdálenost od letiště je cca 78 km, ubytování ve studiích.

2.-4.den - pobyt a poznávání půvabného městečka PARGA, kterému vévodí ruiny benátského hradu a v podhradí typicky řecké uličky s množstvím obchůdků, taveren a ,,kafenionů”. V průběhu pobytu se zúčastníte celodenního autobusového výletu „Za bájnými mýty“. Jeho součástí je návštěva starodávné věštírny mrtvých Necromanteon v oblasti Ephiru u vyschlého jezera Acheron, Zalongo s monumentem Stefani s krásnou vyhlídkou na okolní ostrovy a návštěvou dosud obývaného kláštera sv. Demetria. Ze Zalonga se pokračuje do vesnice Gliki, k pramenům řeky „podsvětí“ Stix. V dalších dnech je možné využít nabídky fakultativních výletů místní cestovní kanceláře nebo se vydat k překrásným plážím Krioneri, Valtos a Lichnos.

5.den - v odpoledních hodinách autobusový přesun na ostrov Lefkada, ubytování ve studiích.

6.-8.den - pobyt na ostrově LEFKADA. Celodenní autobusový okruh ostrovem, návštěva hlavního města ostrova Lefkas, kláštera Faneromeni, pevnosti Santa Maura. Poznáme překrásnou lefkadskou přírodu a pláže. V dalších dnech je možné si vybrat z nabídky fakultativních výletů nabízených místní cestovní kanceláří, např. lodní výlet na ostrovy Kalamos a Kastos, případně s využitím zapůjčených dopravních prostředků či místní dopravy se vydat na pláže západního pobřeží, do horských vesniček Karya a Englouvi a dále na jeden z horských vrcholů s kostelíkem Agios Donatos, odkud je nezapomenutelný výhled na východní pobřeží ostrova s přilehlými ostrůvky Skorpios a Meganissi. Odpočinek na plážích je možné si zpestřit windsurfingem, potápěním, paraglidingem nebo vodním lyžováním.

9.den - přejezd trajektem z Lefkady na ostrov Kefallonia do přístavu Fiskardo. Transfer do pobytového místa Lixouri, ubytování ve studiích.

10.-11.den - pobyt na ostrově KEFALLONIA. Celodenní autobusový okruh ostrovem po stopách románu a úspěšného filmu „Mandolína kapitána Corelliho“. Návštěva hlavního města Argostoli, prohlídka místního muzea. V dalších dnech lze fakultativně poznávat rozmanitou přírodu a zajímavosti ostrova Kefallonia s využitím místní dopravy nebo zapůjčených dopravních prostředků.

12.den - odlet z ostrova Kefallonia do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000