crosssearch

Romantický ostrov Zakynthos s plavbou

Poznávací zájezdy, Řecko

Obrázek není k dispozici

Zakynthos nazývaný též ,,Ostrov vůní" je třetím největším ostrovem Ionského souostroví, kam patří například i Korfu. Svým návštěvníkům nabízí především příjemné koupání v křišťálově čistých vodách Ionského moře. Zároveň díky různorodosti terénu si přijdou na své i milovníci...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (st):Odjezd z Prahy pozdě odpoledne.
2.den (čt):BENÁTKY (UNESCO) – světově proslulé město rozložené v laguně mezi pevninou a otevřeným mořem na 118 ostrůvcích při 150 kanálech, přes něž se klene 400 mostů. Večer nalodění na trajekt do Řecka, nocleh na trajektu.
3.den (pá):Pobyt a relaxace na lodi plující po Jadranu, s krátkou zastávkou na Korfu, nocleh na trajektu.
4.den (so):Ráno připlutí do Patrasu na Peloponésu, návštěva archeologického areálu s proslulou věštírnou ve starořeckých DELFÁCH (UNESCO), trajekt na Zakynthos, ubytování v hotelu.
5.den (ne):5.den až 10.den – Pobyt na ostrově, transfery autobusem na oblíbenou pláž Gerakas. Během pobytu 2 celodenní autobusové výlety po ostrově s možností fakultativních plaveb lodí k útesům a jeskyním. BLUE CAVES (Modré jeskyně) pojmenované podle překrásné světle modré barvy vody, klidná horská vesnička VOLIMES, lodní výlet k pláži NAVAGIO uprostřed bílých útesů, kde leží v písku vrak lodi, výhled na západní pobřeží ostrova ze skály KAMPI, Jedna z nejhezčích pláží MARATHIS, vesnice MACHERADO, jíž dominuje kostel Aghia Mavra se vzácnou ikonou Panny Marie, největší město ostrova.
11.den (so):Trajekt na Peloponés, OLYMPIA (UNESCO) - rozsáhlý archeologický areál včetně antického stadiónu, PATRAS – přístavní město, trajekt do Itálie.
12.den (ne):Pobyt na lodi (v případě plavby do Benátek), resp. odpoledne připlutí do Ancony a přejezd do střediska Jesolo u Benátek, nocleh v hotelu.
13.den (po):Ráno připlutí do Benátek (v případě plavby do Benátek). Průjezd nádhernými partiemi východních Dolomit, CORTINA D’AMPEZZO – noblesní horské středisko, dějiště zimní olympiády. V případě špatného počasí severoitalská PADOVA – universitní město s renesančními památkami a s velkolepou bazilikou sv. Antonína, večer zastávka v Lienzu na příp. večeři, průjezd Rakouskem.
14.den (út):Příjezd v ranních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000