crosssearch

Řecký Příběh Esperia

Poznávací zájezdy, Řecko

Velmi žádaný a vyhledávaný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází na okraji letoviska, hned vedle hotelu Ritsa, který máme též v nabídce. Do živého centra letoviska, kde jsou bohaté možnosti nákupů i zábavy, je to cca 530 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a vybavení:

Poloha: velmi žádaný a vyhledávaný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází na okraji letoviska, hned vedle hotelu Ritsa, který máme též v nabídce. Do živého centra letoviska, kde jsou bohaté možnosti nákupů i zábavy, je to cca 530 m. Zastávka autobusu městské linky je nedaleko. Služby: vstupní hala s recepcí, výtah, salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní bar, vnitřní restaurace, venkovní kavárna, malé fontánky, malá zahrádka, parkoviště. Wifi zdarma v celém hotelu. Pokoje: všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, trezorem, balkónem nebo terasou s menším nebo větším výhledem směrem na moře. Stravování: snídaně a večeře bufetovým způsobem. Sport a zábava: bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Kulečník (zdarma), stolní tenis (zdarma). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6/set/den). Vodní sporty na pláži (za poplatek). Pláž: hotel je vzdálen od moře a písečné pláže s pozvolným vstupem do vody jen cca 30 m, přes silnici. Ideální podmínky pro rodiny s dětmi a seniory.

Nástupní místa autokaru:

K odletu přeprava autokarem zdarma: z Čech: Benešov, Beroun (dálnice), České Budějovice, Děčín, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Jablonec n. N., Jaroměř, Jičín, Karlovy Vary, Klatovy, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Most, Náchod, Pardubice, Písek, Planá, Plzeň, Poděbrady, Přeštice, Rokycany (dálnice), Slaný, Sokolov, Stříbro, Tábor, Tachov, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žatec. z Moravy: Brno, Dolní Benešov, Frýdek-Místek, Havířov, Hranice n. M., Jihlava (dálnice), Karviná, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Otrokovice, Pelhřimov (dálnice), Prostějov, Přerov, Uherské Hradiště, Velké Meziříčí (dálnice), Vsetín, Vyškov, Zlín.

Trasa:

Tolo - Nafplio - Mykény - Starý Korinth - Epidaurus - Athény - Delfy - Termopyly - Olympská riviéra - Olymp - Litochoro - Dion - Vergina - Meteora

Informace:

Orientační výše vstupného u výletů v ceně zájezdu cca 115 /osoba. Každý účastník hradí přímo na místě. Výše vstupného je uváděna na základě platných cen z roku 2015. Změna pořadí jednotlivých výletů vyhrazena. Zájezd je organizován ve spolupráci s CK VTT. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob. Upozornění: Program může být též upraven dle aktuálního letového a lodního řádu, který vstoupí v platnost v lednu/únoru 2016. Zájezd je doprovázen českým delegátem, který podává výklad v autobusu. POZOR - výlety uvedené v programu nezahrnují vstupy a místního průvodce, který by podával výklad. Některé fakultativní výlety se konají jen v případě dostatečného počtu zájemců nebo naopak jsou limitovány kapacitou autobusu nebo lodě.

Tipy pro správnou volbu:

- atraktivní cena - kombinovaná doprava

Trasa:

Doprava: letecky z Prahy do Kalamaty a zpět autobusem v kombinaci s trajektem. K odletu přeprava autokarem zdarma: z Čech: Benešov, Beroun (dálnice), České Budějovice, Děčín, Domažlice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Jablonec n. N., Jaroměř, Jičín, Karlovy Vary, Klatovy, Liberec, Louny, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Most, Náchod, Pardubice, Písek, Planá, Plzeň, Poděbrady, Přeštice, Rokycany (dálnice), Slaný, Sokolov, Stříbro, Tábor, Tachov, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Žatec. z Moravy: Brno, Dolní Benešov, Frýdek-Místek, Havířov, Hranice n. M., Jihlava (dálnice), Karviná, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Otrokovice, Pelhřimov (dálnice), Prostějov, Přerov, Uherské Hradiště, Velké Meziříčí (dálnice), Vsetín, Vyškov, Zlín. Realizaci přepravy garantujeme při obsazení autokaru nejméně 6 osobami.

Informace:

Orientační výše vstupného u výletů v ceně zájezdu cca 115 /osoba. Každý účastník hradí přímo na místě. Výše vstupného je uváděna na základě platných cen z roku 2014. Změna pořadí jednotlivých výletů vyhrazena. Zájezd je organizován ve spolupráci s CK VTT. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob. Upozornění: Program může být též upraven dle aktuálního letového a lodního řádu, který vstoupí v platnost v lednu/únoru 2015. Zájezd je doprovázen českým delegátem, který podává výklad v autobusu. POZOR - výlety uvedené v programu nezahrnují vstupy a místního průvodce, který by podával výklad. Některé fakultativní výlety se konají jen v případě dostatečného počtu zájemců nebo naopak jsou limitovány kapacitou autobusu nebo lodě.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000