crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Řecko - velký okruh a Jónské ostrovy

Poznávací zájezdy, Řecko

Starověké Řecko - kolébka evropské civilizace. Rodiště mnoha slavných civilizací a dnes země, která nabízí obrovské množství památek nejen z období starověku. Athény, Olympie, Korinth, Epidauros a na závěr našeho putování odpočinek u nádherně modrého Jónského moře na ostrově...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Starověké Řecko - kolébka evropské civilizace. Rodiště mnoha slavných civilizací a dnes země, která nabízí obrovské množství památek nejen z období starověku. Athény, Olympie, Korinth, Epidauros a na závěr našeho putování odpočinek u nádherně modrého Jónského moře na ostrově Korfu.

Program zájezdu

1.den (čt): Přílet na Korfu.

2.den (pá): Přejezd na řeckou pevninu. Skalní kláštery v METEOŘE - v minulosti těžko dostupné kláštery na skalních stěnách bizarních tvarů. Nocleh.

3.den (so): DELFY - světově proslulý archeologický areál, Apolónův chrám, záhadná stavba Tholos aj. OSIOS LOUKAS - věhlasný byzantský klášter. NocŹleh v Athénách.

4.den (ne): ATHÉNY - metropole Řecka, která si z dob své největší slávy zachovala množství památek (Akropolis, Agora, Diův chrám, Národní archeoloŹgické muzeum aj.). Nocleh.

5.den (po): Poloostrov Peloponés: KORINTSKÝ PRŮPLAV, archeologický areál starého KORINTU se zbytky chrámu, EPIDAUROS - posvátný okrsek boha lékařství Asklépia s největším divadlem v Řecku, MYKÉNY - hlavní středisko mykénské kulŹtury s vykopávkami mohutného hradu. Nocleh.

6.den (út): OLYMPIA - jeden z nejhezčích archeoloŹgických areálů v Řecku a muzeum s významnými exponáty. Přejezd na ostrov Korfu. Nocleh na Korfu.

7.den (st): Pobyt u moře na Korfu. Nocleh.

8.den (čt): Grand Tour po ostrově Korfu: Hlavní město ostrova KÉRKYRA s pevnostmi, byzantskými kosŹtely a mnoha dalšími památkami. Poloostrov KANÓNY. ACHILLION - zámeček císařovny Sisi. Západní pobřeží - PALEOKASTRITSA - jeden z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších koutů ostroŹva. Malebná zátoka se spletitými poloostrovy v tyr-kysovém moři. ANGELÓKASTRO - zříceniny byzantské pevnosti na vysokém skalisku vypínajíŹcím se nad pobřežím, kde divoké břehy moře, nádŹherný výhled a subtropická vegetace dávají místu magický nádech. Vyhlídka BELLA VISTA. Nocleh.

9.den (pá): Pobyt u moře na Korfu. Nocleh.

10.den (so): Pobyt u moře. FakulŹtativně: Výlet na řecký ostrov PAXOS a do letoŹviska na řecké pevnině PARGA.

11.den (ne): Odlet.

Ubytování: 4x nocleh se snídaní v hotelích v Řecku, 6-7x nocleh v apartmánech na Korfu.dvoulůžkové pokoje v hotelích i v apartmánu.

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* leteckou přepravu Praha - Korfu - Praha
* dopravu autobusem po Řecku
* průvodce
* 4x nocleh se snídaní v hotelích v Řecku
* 5-6x nocleh v apartmánech nebo za příplatek v hotelu Alkyon se snídaní na Korfu

Cena nezahrnuje:

* letištní taxy a pal. přípl. (příplatek: 1500 Kč)

Fakultativně:

* 4x večeře (při okruhu) /os. (příplatek: 1200 Kč)
* 5x večeře (na Korfu) /os. (příplatek: 1350 Kč)
* Ubytování na Korfu v hotelu se snídaní 1/2 pokoj:
* 131-01 (příplatek: 700 Kč)
* 131-02 (příplatek: 800 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000