crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Řecko - pobytově poznávací zájezd

Poznávací zájezdy, Řecko

Thessaloniki (Soluň), pohoří Olymp, Litochoro, hrad Platamonas, Thessálie, kláštery Meteora, údolí Thembi, Athény.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Thessaloniki (Soluň), pohoří Olymp, Litochoro, hrad Platamonas, Thessálie, kláštery Meteora, údolí Thembi, Athény. Ubytování v hotelu s polopenzí a 4-mi výlety v ceně !!!

Poznámka:

Celodenní výlet do Soluně - po snídani odjedeme do druhého největšího řeckého města - Thessaloniki (Soluň), odkud k nám přišli slovanští kazatelé Cyril a Metoděj. Autobusem projedeme po nábřeží a vystoupíme u dominanty města - Bílé věže (cca hodinový rozchod), procházkou projdeme po centru města - Aristotelovo náměstí a velký bazar, volný čas na nákupy, odjezd odpoledne od Bílé věže zpět do Parálie.  Celodenní výlet Kláštery Meteora + Národní park v údolí Thembi - průjezd Thessálií do Kalambaki, zastávka v manufaktuře s prezentací výroby pravoslavných ikon (možnost nákupů suvenýrů), návštěva dvou klášterů, zhlédnutí dalších klášterů z autobusu, zastávka na fakultativní oběd ve vesničce Kastraki, zastávka v údolí Thembi s prohlídkou údolí - přechod po visutém mostě ke kapličce Agia Paraskevi (léčivá voda)..., návrat do letoviska  Celodenní výlet do Athén - již v noci (po půlnoci) odjedeme do hlavního města Athén, kam přijedeme v ranních hodinách, nejdříve navštívíme přístav Pireus, poté dojedeme autobusem do centra města, které budeme procházet pěšky (autobus musí mít povinnou pauzu). Navštívíme Akropol, projdeme do čtvrti Monastiriki, prohlédneme parlament s tradičním střídáním stráží... volno na individuální prohlídku a nákupy. Večer cestou zpět do Parálie zastavíme ještě u pomníku bitvy u Thermopyl.  Celodenní výlet do podhůří Olympu - z Parálie se vydáme do městečka Litochoro přímo pod hlavním vrcholem Olympu - horou Mytikas, odtud procházka do kaňonu říčky Enipeas ke klášteru Sv. Dionisia, kolem poledne budeme pokračovat autobusem do jižní části Olympské riviéry a navštívíme středověký hrad Platamonas (hrad krásné paní) s nádhernými vyhlídkami na celou Olympskou riviéru (vstupné do hradu cca 2,- Euro/os. není v ceně zájezdu). Odpoledne pak výlet ukončíme v malebné vesničce Paleos Panteleimonas.

Pobyt:

UBYTOVÁNÍ  HOTEL OREA ELENI  Ubytování - dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek s vlastním soc. zařízením (SWC, fén), balkónem, SAT-TV, telefonem, klimatizací (za příplatek 5,- Euro/den) a minichladničkou (za příplatek 5,- Euro/celý ) Vybavení - recepce, lobby, bar, restaurace s vnitřní i venkovní částí (letní terasa), 2 výtahy, malý bazén s lehátky zdarma, Wi-Fi bezplatně v oblasti recepce, lobby a restaurace, před hotelem je park s dětskými prolézačkami a houpačkami. Aquapark cca 500 m od hotelu! .DELEGÁT:po příjezdu do místa ubytování Vás delegát či hotelový personál ubytuje a předá Vám informaci, kdy se bude konat informační schůzka v lobby hotelu OREA ELENI (nebo provede základní informační schůzku ihned po příjezdu). Sledujte v průběhu nástěnku, která je umístěna u recepce, na které Vám delegát bude nechávat důležité informace. Tel. číslo delegátka Vlaďka Zvarová - 0030 6978241404   .NA MÍSTĚ U KLIENTI HRADÍ DELEGÁTOVI OVÉ TAXY .VE VÝŠI 1,5 EURO/POKOJ, STUDIO NEBO APARTMÁN / NOC !!!...OVĚ POZNÁVACÍ ZÁJEZD - VÝLETY Celodenní výlet do Soluně Po snídani odjedeme do druhého největšího řeckého města - Thessaloniki (Soluň), odkud k nám přišli slovanští kazatelé Cyril a Metoděj. Autobusem projedeme po nábřeží a vystoupíme u dominanty města - Bílé Věže (cca hodinový rozchod), procházkou projdeme po centru města - Aristotelovo náměstí a velký bazar, volný čas na nákupy, odjezd odpoledne od Bílé věže zpět do Parálie.Celodenní výlet Kláštery Meteora + Národní park v údolí Thembi Průjezd Thessálií do Kalambaki, zastávka v manufaktuře s prezentací výroby pravoslavných ikon (možnost nákupů suvenýrů), návštěva dvou klášterů, zhlédnutí dalších klášterů z autobusu, zastávka na fakultativní oběd ve vesničce Kastraki, zastávka v údolí Thembi s prohlídkou údolí - přechod po visutém mostě ke kapličce Agia Paraskevi (léčivá voda)..., návrat do letoviskaCelodenní výlet do AthénJiž v noci (po půlnoci) odjedeme do hlavního města Athén, kde přijedeme v ranních hodinách, nejdříve navštívíme přístav Pireus, poté dojedeme autobusem do centra města, které budeme procházet pěšky (autobus musí mít povinnou pauzu). Navštívíme Akropol, projdeme do čtvrti Monastiriki, prohlédneme parlament s tradičním střídáním stráží.... volno na individuální prohlídku a nákupy. Večer cestou zpět do Parálie zastavíme ještě u pomníku bitvy u Thermopil.Celodenní výlet do podhůří OlympuZ Parálie se vydáme do městečka Litochoro přímo pod hlavním vrcholem Olympu - horou Mytikas, odtud procházka do kaňonu říčky Enipeas ke klášteru Sv. Dionisia, kolem poledne budeme pokračovat autobusem do jižní části Olympské riviéry a navštívíme středověký hrad Platamonas (hrad krásné paní) s nádhernými vyhlídkami na celou Olympskou riviéru (vstupné do hradu cca 2,- Euro/os. není v ceně zájezdu). Odpoledne pak výlet ukončíme v malebné vesničce Paleos Panteleimonas. 

Stravování:

polopenze, snídaně formou švédského stolu (výběr: mléko, káva, čaj, džus, pečivo, máslo, 3 druhy džemu, salám, sýr nebo vejce, ovesné vločky...), servírované večeře podávané formou jednotného menu, přílohy a saláty formou bufetu, dezert nebo ovoce. 1 x týdně hotel pořádá barbecue večeři.

Pláže, plážový servis:

písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře cca 120 m od hotelu, podél pláže řada restaurací a barů, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, velký výběr vodních sportů za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000