crosssearch

Okruh Krétou

Poznávací zájezdy, Řecko

POZNÁVACÍ ZÁJEZD S POBYTEM U MOŘE

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

HERAKLION - KNÓSSOS - ARKADI - PLAKIAS - FESTOS - GORTYS - MATALA - PREVELI - KOURTALIOTIKO - SPILI - RETHYMNO - KOURNAS - CHANIA - PALEOCHORA

Informace o ubytování:
2x nocleh v hotelu** v 1-3lůžkových pokojích se snídaní, 8x nocleh v 1-4lůžkových studiích či apartmánech bez stravy

Program zájezdu:

1.den - odlet z Prahy do HERAKLIA, návštěva zpřístupněné části Archeologického muzea v HERAKLIU s mimořádně cennými sbírkami. Nocleh v hotelu v oblasti Heraklia.

2. den - snídaně, odjezd do KNÓSSU (nejznámější sídlo minojských králů), návštěva pozůstatků raně byzantského kláštera ARKADI, odjezd do letoviska PLAKIAS. Nocleh ve studiích a apartmánech.

3.den - odpočinek v Plakiasu nebo fakultativní lodní výlet (nebo pěší výlet soutěskou Kourtaliotiko) na palmovou pláž PREVELI. Nocleh ve studiích a apartmánech (Plakias).

4.den - odjezd na prohlídku archeologického naleziště FESTOS (2. nejdůležitější minojské sídlo), dále návštěva archeologického naleziště GORTYS s bazilikou sv. Tita a návrat přes letovisko MATALA (nejznámější pískovcové jeskyně), fakultativně oběd nebo možnost koupání. Nocleh ve studiích a apartmánech (Plakias).

5.den - půldenní výlet do kláštera PREVELI s krátkou zastávkou v soutěsce KOURTALIOTIKO s vodopády, návštěva lázeňského městečka SPILI. Nocleh ve studiích a apartmánech (Plakias).

6.den - odjezd do historického města RETHYMNO (prohlídka benátské pevnosti a historického centra s benátskými a tureckými památkami), krátký přejezd ke sladkovodnímu jezeru KOURNAS s pozdním obědem a následující ochutnávkou vín. Nocleh v hotelu v oblasti Chanie.

7. den - dopolední prohlídka starého města CHANIA (hradby ze 16. století, benátskéý přístav, patricijské domy, velká tržnice a Archeologické muzeum), odjezd do letoviska PALEOCHORA. Nocleh ve studiích a apartmánech.

8.-9.den - odpočinek v Paleochoře nebo některý z fakultativních výletů (např. do soutěsky SAMARIA či AGIA IRINI, lodní výlet na pláž ELAFONISSI), příp. individuální výlet do okolí (např. soutěskou na půvabnou pláž ANIDRI. Nocleh v Paleochoře. Vhodnou túru Vám pomůže vybrat průvodce CK. Vypravte se určitě do krásné krétské přírody! (Pevná obuv nutná!)

10.den - odpočinek v Paleochoře, Krétský večer. Nocleh ve studiích a apartmánech.

11.den - odjezd do Chanie, odlet do Prahy.Změna pořadí jednotlivých výletů je vyhrazena.Zájezd se uskuteční při minimální obsazenosti 15 osob.MAXIMÁLNÍ DENNÍ DOBA STRÁVENÁ V AUTOBUSU POUZE CCA 1 - 2,5 HOD.!

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000