crosssearch

Kréta - Hvězdicový Zájezd

Poznávací zájezdy, Řecko

Obrázek není k dispozici

PLAKIAS - PREVELI - RETHYMNO - GORTYS FESTOS - MATALA - PALEOCHORA - SAMARIA - ELAFONISSI - CHANIA - ŘECKÝ VEČER Zájezdem Vás doprovodí delegáti z Plakiasu a Paleochory. Program zájezdu: 1.den - odlet z Prahy do CHANIE, transfer do městečka PLAKIAS, které se nachází ve...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

PLAKIAS - PREVELI - RETHYMNO - GORTYS FESTOS - MATALA - PALEOCHORA - SAMARIA - ELAFONISSI - CHANIA - ŘECKÝ VEČER

Zájezdem Vás doprovodí delegáti z Plakiasu a Paleochory.

Program zájezdu:

1.den - odlet z Prahy do CHANIE, transfer do městečka PLAKIAS, které se nachází ve středu jižního pobřeží Kréty, nocleh ve studiích.

2.den - odpočinek u moře v Plakiasu s možností fakultativního výletu lodí na palmovou pláž PREVELI, nocleh v Plakiasu.

3.den - výlet do RETHYMNA místní dopravou. Rethymno je třetím největším městem na Krétě a je také správním centrem stejnojmenné oblasti. Tato oblast se rozkládá ve středu Kréty a táhne se od severního k jižnímu pobřeží. Pyšní se benátskou pevností ze 14.století, krásným přístavem a starým městem s benátskými a tureckými stavbami, nocleh v Plakiasu.

4.den - celodenní autobusový výlet do druhého nejdůležitějšího minojského sídla FESTOS, dále prohlídka GORTYSU s bazilikou sv. Tita a MATALY s nejznámějšími pískovcovými jeskyněmi, nocleh v Plakiasu.

5.den - odpočinek u moře v Plakiasu, odpoledne nenáročný pěší výlet do vesničky MIRTHIOS (keramická dílna, krásné výhledy do okolí), nocleh v Plakiasu.

6.den - přesun lodí na jihozápadní pobřeží Kréty do PALEOCHORY, nocleh ve studiích.

7.den - odpočinek u moře, nocleh v Paleochoře.

8.den - fakultativně výlet do soutěsky SAMARIA, případně do soutěsky AGIA IRINI nebo individuální výlet do ANIDRI nebo na LISSOS, nocleh v Paleochoře. Vhodnou túru Vám pomůže vybrat Váš průvodce. Vypravte se určitě do krásné krétské přírody! (Pevná obuv nutná!)

9.den - výlet do CHANIE místní dopravou. Prohlídka druhého největšího města Kréty s hradbami ze 16.století, benátským přístavem a velkou tržnicí. Fakultativně návštěva archeologického muzea, případně námořního muzea. Návrat do Paleochory, nocleh.

10.den - autobusový výlet do vnitrozemí, kde navštívíte jeskyni AGIA SOFIA, vesničku ELOS a klášter Chrissoskalitissa. Výlet bude zakončen na nádherné pláži ELAFONISSI, nocleh v Paleochoře.

11.den - odpočinek v Paleochoře, řecký večer, nocleh.

12.den - odlet do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000