crosssearch

Korfu - ostrov císařovny Sissi

Poznávací zájezdy, Řecko

Zájezd s kombinovanou dopravou – TAM letecky, zpět trajektem do Benátek a dále busem do ČR. Program je vytvořen tak, aby bylo možné si v klidu vychutnat krásy a pamětihodnosti smaragdového ostrova. Na přelomu září a října je na Korfu méně turistů, pláže volné a přitom...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zájezd s kombinovanou dopravou – TAM letecky, zpět trajektem do Benátek a dále busem do ČR. Program je vytvořen tak, aby bylo možné si v klidu vychutnat krásy a pamětihodnosti smaragdového ostrova. Na přelomu září a října je na Korfu méně turistů, pláže volné a přitom velmi příjemné klima. Během pobytu na Korfu budou realizovány dva atraktivní celodenní výlety, ve dnech volna je možné podnikat lehčí turistiku v atraktivním prostředí letoviska Agios Georgios na severozápadním pobřeží ostrova. Letovisko nabízí dlouhou písečnou pláž i krásné přírodní scenérie. Ubytování je zajištěno pouze 20-50m od pláže.

Program zájezdu:

1.-10.den (ne-út): 1. výlet: Severozápadní pobřeží ostrova - městečko SIDÁRI - krásně tvarované pískovcové skály, které dotvářejí kulisu plážím, známý Kanál lásky, severovýchodní pobřeží ostrova - oblíbené turistické městečko KASSIOPI s malým přístavem, zátoka Kouloura, malebná vesnička KALAMI, kterou si za místo svého pobytu vybrali spisovatelé bratři Durrellové, západní pobřeží - PALEOKASTRITSA - jeden z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších koutů ostrova. Malebná zátoka se spletitými poloostrovy v tyrkysovém moři, vyhlídka BELLA VISTA považovaná za nejkrásnější na Korfu. ANGELÓKASTRO - zříceniny byzantské pevnosti na vysokém skalisku vypínajícím se nad pobřežím, kde divoké břehy moře, nádherný výhled a subtropická vegetace dávají místu magický nádech. 2. výlet: romantický ACHILLION - zámeček císařovny Sissi, přejezd na poloostrov KANÓNI s výhledem na Myší ostrov (Pontikonisi), klášter Vlacherna a přistávací dráhu korfského letiště umístěnou přímo u moře. Cestou do hlavního města Kerkyra zastávka u vykopávek starověkého města Korfu a římských lázní, park Mon Repos s ruiny dórského chrámu z 5. stol p.n.l. KERKYRA - hlavní město ostrova s pevnostmi, byzantskými kostely a mnoha dalšími památkami. Procházka centrem městem okolo hlavních památek (Stará pevnost, Palác sv. Michala a Jiří, třída Liston, kostel sv. Spyridiona). Individuální volno na nákupy nebo návštěvu památek. Poznámka: plavba trajektem krátce před připlutím do přístavu poskytuje nádherný výhled na historické centrum Benátek včetně baziliky sv. Marka.

11.den (st): Příjezd do ČR se předpokládá v nočních hodinách, tedy pravděpodobně po půlnoci, tedy 9.10.

Ubytování: studia, možnost připlacení hotelu

Cena zahrnuje:

- poj. léčebných výloh a storna
- letenku Praha – Kerkyra
- zpět dopravu trajektem do Benátek a dále busem do ČR
- 9x nocleh ve studiích
- 9x snídani (pouze při ubytování v hotelu Alkyon)
- výlety autobusem dle programu
- průvodcovský servis

Cena nezahrnuje:

- letištní taxy a pal. přípl. (příplatek: 700 Kč)
- Za ubytování v hotelu Alkyon (příplatek: 1000 Kč)

Fakultativně:

- 9xvečeře (příplatek: 2300 Kč)
- kabina na trajektu při cestě zpět (příplatek: 800 Kč)
- Pantokrator - nejvyšší hora Korfu se starým klášterem a krásným výhledem na ostrov i řeckou a albánskou pevninu.
- Parga - malebné městečko na řecké pevnině
- ostrovy Paxos a Antipaxos, řecký večer a další.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000