crosssearch

Klasický Okruh Řeckem

Poznávací zájezdy, Řecko

Obrázek není k dispozici

ATHÉNY - MYS SOUNIO - KORINTHSKÝ PRŮPLAV - MYKÉNY - NAFPLIO - DELFY THERMOPHYLY - KLÁŠTERY METEORA OLYMP - SOLUŇ Zájezdem Vás doprovodí osvědčená průvodkyně Zuzana Křábková. Program zájezdu: 1.den - odlet z Prahy v 11:55 hod., přílet do Athén v 15:30 hod., transfer do...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

ATHÉNY - MYS SOUNIO - KORINTHSKÝ PRŮPLAV - MYKÉNY - NAFPLIO - DELFY THERMOPHYLY - KLÁŠTERY METEORA OLYMP - SOLUŇ

Zájezdem Vás doprovodí osvědčená průvodkyně Zuzana Křábková.

Program zájezdu:

1.den - odlet z Prahy v 11:55 hod., přílet do Athén v 15:30 hod., transfer do hotelu, v podvečer individuální procházka starým městem, nocleh v Athénách.

2.den - snídaně, okružní jízda ATHÉNAMI, návštěva Akropole a archeologického muzea, zastávka u Olympijského stadionu a Prezidentského sídla, volno k prohlídce PLAKY (staré město, bleší trh), odpoledne buď prohlídka archeologického muzea nebo výlet podél pobřeží na mys SOUNIO, kde se nachází Poseidonův chrám s výhledem na nejkrásnější západ slunce, možnost koupání, nocleh v Athénách.

3.den - snídaně, celodenní výlet na poloostrov Peloponés, zastávka u KORINTHSKÉHO PRŮPLAVU, návštěva MYKÉN, kde uvidíme Atreovu pokladnici, Lví bránu a hroby antických hrdinů. V překrásném městě NAFPLIO v Argolickém zálivu se můžeme procházet pod středověkým hradem PALAMIDI. Dále návštěva antického divadla EPIDAURUS a možnost koupání. Návrat do Athén, nocleh.

4.den - snídaně, celodenní výlet do DELF, antického centra světa na hoře PARNASOS. Zde uvidíme Apóllonův chrám s věštírnou Pythie, Athéniny chrámy, antické divadlo a stadion, návrat do Athén, nocleh.

5.den - snídaně, odjezd na METEORU přes Thermophyly, kde Řekové bojovali proti Peršanům. Návštěva známých klášterů na skalách Meteora. Příjezd na OLYMPSKOU RIVIÉRU, nocleh.

6.den - snídaně, odjezd do LITOCHORO, vesničky pod Olympem, procházka pod nejvyšší horou Řecka, odpoledne návštěva druhého největšího města Řecka - Soluně s množstvím byzantských památek, muzeí, starým městem ANO POLI a s výbornou kuchyní, nocleh.

7.den - odlet ze Soluně v 05:55 hod., přílet do Prahy v 07:40 hod.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000