crosssearch

Jaro u Jónského moře

Poznávací zájezdy, Řecko

Zájezdem Vás doprovodí delegáti CK z jednotlivých pobytových míst. Odlet z Prahy na ostrov Zakynthos, transfer do Limni Keri. Pobyt na ostrově ZAKYNTHOS. Celodenní autobusový okruh ostrovem, návštěva pozoruhodného kláštera Agia Mavra s ikonou Černé madony, kláštera patrona...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis

Zájezdem Vás doprovodí delegáti CK z jednotlivých pobytových míst.

Program zájezdu

1.den - odlet z Prahy na ostrov Zakynthos, transfer do Limni Keri.

2.-4.den - pobyt na ostrově ZAKYNTHOS. Celodenní autobusový okruh ostrovem, návštěva pozoruhodného kláštera Agia Mavra s ikonou Černé madony, kláštera patrona ostrova, proslavené pláže Navagio -,,Ztroskotání" a vesničky Volimes a okruh uzavřeme ochutnávkou místního vína ve vinařských závodech. V dalších dnech můžete využít nabídku fakultativních výletů nebo cestovat individuálně buď místní dopravou nebo vypůjčeným dopravním prostředkem. Např. můžete navštívit hlavního město ostrova s historickým a námořním muzeem a krásnou přímořskou promenádou nebo zajet na pláže Gerakas a Laganas s želvami Caretta-Caretta nebo absolvovat výlet loďkou podél jihovýchodního pobřeží.

5.den - přejezd trajektem z ostrova Zakynthos na ostrov Kefalonie do přístavu Pesada. Transfer do pobytového místa Lixouri, ubytování ve studiích.

6.-8.den - pobyt na ostrově KEFALONIE. Autobusový okruh ostrovem s návštěvou kláštera Sv. Gerasima, jeskyní Melissana a Drogarati, uvidíte také pláž Mirtos, o které místní říkají, že je nejkrásnější pláží Středomoří. Fakultativně nebo individuálně můžete navštívit např. hlavní město ostrova Argostoli s přístavem a tržištěm, místní muzea, dále klášter Kipourion nebo biblickou pláž Petani.

9.den přejezd trajektem na ostrov Lefkada, loď vyplouvá z malebného přístavu Fiskardo a končí na jihu ostrova ve vesničce Vassiliki, ubytování ve studiích.

10.-12.den - pobyt na ostrově LEFKADA. Výlet dle aktuální nabídky. V dalších dnech můžete využít nabídku fakultativních výletů nebo cestovat individuálně buď místní dopravou nebo vypůjčeným dopravním prostředkem. Doporučujeme návštěvu hlavního města ostrova, kláštera Faneromeni a pevnosti Santa Maura. Rozhodně nezapomeňte na nádherné pláže Lefkady, které patří k nejkrásnějším v Řecku. Ve vnitrozemí navštivte také horské vesničky Karya a Englouvi. Odpočinek na plážích je možné zpestřit vodními sporty.

13.den - transfer z Vassiliki na letiště Preveza, odlet do ČR

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000