crosssearch

Grand tour Řeckem

Poznávací zájezdy, Řecko

Trasa zájezdu: Athény o Korinth o Tolo o Epidauros o Mykény o Olympia o Delfy o Thermopyly o Meteora o Dion o Vergina o Pella o Soluň Program: 1. den: odlet z Prahy do Athén. Transfer do hotelu, nocleh. 2. den: prohlídka Athén. Odpoledne přejezd přes Korinth (krátká...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Athény o Korinth o Tolo o Epidauros o Mykény o Olympia o Delfy o Thermopyly o Meteora o Dion o Vergina o Pella o Soluň

Program:

1. den: odlet z Prahy do Athén. Transfer do hotelu, nocleh.

2. den: prohlídka Athén. Odpoledne přejezd přes Korinth (krátká zastávka u světoznámého průplavu) na Peloponéský poloostrov do Tola. Nocleh.

3. den: po snídani návštěva Argolidy a její známé archeologické lokality v Epidauru s jedním z největších antických divadel a okrskem boha Asklépia. Přejezd do Mykén se zbytky opevnění a hrobek. Návrat na nocleh.

4. den: celodenní výlet do Olympie, kde probíhaly starověké hry. Přejezd trajektem Rio/Antirrio směrem k Delfám. Nocleh.

5. den: prohlídka Delf - proslulé věštírny. Přejezd přes Thermophyly (krátká zastávka) na severovýchodní pobřeží ke Katerini. Večeře a nocleh (ubytování na tomto místě do konce zájezdu).

6. den: individuální volno, možnost koupání. Nocleh.

7. den: celodenní výlet ke klášterům Meteora. Nocleh.

8. den: po snídani během volnějšího dne návštěva lokality Dion s nádhernými mozaikami a mu­zeem. Dále pokračování do Verginy s hrobkou Filipa II. (otce Alexandra Velikého) a jeho rodiny. Návrat na nocleh.

9. den: výlet do Soluně, kde uvidíme Bílou věž, sochu Alexandra Velikého a Filipa II. či Galériův oblouk. Na zpáteční cestě se ještě krátká zastávka v archeologickém okrsku v Pelle. Návrat na nocleh.

10. den: individuální volno, možnost koupání. Nocleh.

11. den: snídaně (resp. balíček). Transfer na letiště do Soluně a odlet zpět do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000