crosssearch

Eurovíkend Řecko - Athény

Poznávací zájezdy, Řecko

Odlet z Prahy. Po příletu do Athén následuje transfer do hotelu a úschova zavazadel. Dle časových možností procházka s průvodcem, případně osobní volno. Ubytování a nocleh.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den

Odlet z Prahy. Po příletu do Athén následuje transfer do hotelu a úschova zavazadel. Dle časových možností procházka s průvodcem, případně osobní volno. Ubytování a nocleh.

2. den

Snídaně. Prohlídka s průvodcem zahrnující nejzajímavější památky města. Chrám bohyně Athény Parthenon, Erechtheion s nádhernými karyatidami, nejstarší zachované divadlo na světě - Dionýsovo divadlo a divadlo Herodota Attika. Dále budete pokračovat Římskou agoru, kde si prohlédneme známou Věž větrů a pokocháme se výhledem na Plaku. Poté budeme pokračovat prohlídkou Řecké agory - místa, kde podle tradice vznikla demokracie. Zde uvidíme nejzachovalejší starověký chrám Theseion, tehdejší "radnici", oltáře olympských bohů a bude možnost navštívit i místní malé muzeum. Volno a návrat na hotel.

3. den

Snídaně. Dnešní den začne v muzeu Akropole (pro zájemce možnost návštěvy). Procházka parkem Fillopapou s nádhernými výhledy na Akropoli. Dále možnost návštěvy Národního archeologického muzea s nejvýznamnějšími nálezy z Athén. Ve večerních hodinách přesun k areálu sportovních stadionů, kde se konaly Olympijské hry v roce 2004 nebo do největšího řeckého přístavu Pirea. Možnost večeře. Návrat na hotel a nocleh.

4. den

Snídaně. Úschova zavazadel. Dle času odletu volný program. Transfer na letiště. Odlet zpět do Prahy.

Cena zahrnuje

- leteckou dopravu se společností Aegean Airlines
- transfery letiště - hotel - letiště
- 3 x nocleh v hotelu Akropolis Ami 3 * v centru města
- snídaně
- služby průvodce
- komplexní pojištění léčebných výloh od České pojišťovny

Cena nezahrnuje

- vstupy do památkových objektů (cca 70 euro)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000