crosssearch

Bájné Řecko a ostrov zamilovaných-Korfu

Poznávací zájezdy, Řecko

Trasa zájezdu: Athény o Delfy o Meteora o Igoumenitsa o Korfu

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Athény • Delfy • Meteora • Igoumenitsa • Korfu

1. den: Odlet do Athén. Transfer do hotelu, ubytování.

2. den: Prohlídka Athén. Návštěva Akropole s chrámem Parthenon, archeologického muzea, staré čtvrti Plaka s úzkými klikatými uličkami, Prezidentského paláce. Nocleh.

3. den: Odjezd z Athén směrem do Delf, prohlídka archeologického okrsku se známou věštírnou věštkyně Pýthie a archeologického muzea se zajímavou sbírkou. Transfer do hotelu, nocleh.

4. den: Po snídani cesta pokračuje ke slavným klášterům Meteora. Do prvních klášterů se mniši dostávali po žebřících a vytahovali se v koších a sítích, dnes se do klášterů dostanete po schodech vytesaných do skály a jednotlivé kláštery jsou spojeny asfaltkou. Po prohlídce klášterů cesta do přístavu Igoumenitsa, nalodění na trajekt na Korfu (doba plavby cca 1 hodina). Po připlutí na Korfu transfer do hotelu, ubytování.

5.-8. den: Pobyt na ostrově Korfu. Ostrov, patřící do skupiny Jónských ostrovů, bývá považován za jeden z nejkrásnějších řeckých ostrovů, s překrásnou krajinou a průzračným mořem. Pobyt na Korfu prožijete dle svého přání – můžete si individuálně projet nejkrásnější místa ostrova, relaxovat u bazénu či na plážích nebo využít nabídky fakultativních výletů.

9. den: Transfer na letiště, odlet do Prahy.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000