crosssearch

Antické tajemství

Poznávací zájezdy, Řecko

Ráno odjezd z Brna, přejezd luxusním autobusem přes Maďarsko, Srbsko a Makedonii do Řecka, noc v autobuse. Příjezd do SOLUNĚ. Krátká prohlídka zajímavostí druhého největšího města v Řecku - Bílá věž, Aristotelovo náměstí, promenáda se sochou Alexandra Velikého, chrám Agios...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
Ráno odjezd z Brna, přejezd luxusním autobusem přes Maďarsko, Srbsko a Makedonii do Řecka, noc v autobuse.
2. den:
Příjezd do SOLUNĚ. Krátká prohlídka zajímavostí druhého největšího města v Řecku - Bílá věž, Aristotelovo náměstí, promenáda se sochou Alexandra Velikého, chrám Agios Dimitrios. Volno na nákupy nebo posezení na pobřežní promenádě v některé z četných kavárniček. Ubytování v hotelu, nocleh.
3. den:
Dopoledne odjezd do městečka KALAMBAKA, které se rozkládá přímo na úpatí pohoří METEORA. Návštěvníci ho vyhledávají nejen pro unikátní geologické útvary, ale především pro kláštery, které se již staletí jakoby zázrakem vznášejí na vrcholcích skalních sloupů, možnost prohlédnout si nejzachovalejší z klášterů Meteora. Odjezd do Athén, ubytování v hotelu, nocleh.
4. den:
Prohlídka nejzajímavějších míst řecké metropole ATHÉN. Samozřejmě nesmí chybět návštěva Akropole, Olympijského stadionu, Řecké a Římské agory, náměstí Syntagma ani procházka v romantických uličkách Plaky. Milovníci historie jistě nevynechají ani Národní archeologické muzeum a další pamětihodnosti. Návrat do hotelu, volný program, nocleh.
5. den:
Po snídani odjezd do DELF, které se vyznačují nejen starověkou věštírnou, ale dodnes jednou z nejkrásnějších scenérií v Řecku. Prohlídka památek. Odjezd do přímořského městečka PARGA. Volný program, ubytování v apartmánech, nocleh.
6.-7. den:
Odpočinek u moře, volný program, možnost výběru z fakultativních výletů.
8. den:
Odlet z Prevezy do Brna nebo Bratislavy s transferem do Brna.

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem, přepravu dle programu, 5 x ubytování ve 3* hotelu se snídaní, služby českého (slovenského) průvodce, pojištění proti úpadku CK, DPH

Cena nezahrnuje

vstupné do muzeí a historických objektů, doplňkové služby a fakultativní program, cestovní pojištění

příplatek za jednolůžkový pokoj 3.190,- Kč / pobyt

Poznámka

CK si vyhrazuje právo upravit trasu, případně program zájezdů v závislosti na neočekávaných skutečnostech, které mohou nastat. Trasy a nástupní místa autobusů po ČR budou doplněny podle počtu klientů, resp. požadavků skupiny účastníků (min 12 osob).

Nepovinné příplatky

komplexní cestovní pojištění, místenka 250,- Kč / os.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000