crosssearch

Zugspitze arena - romantické Alpy a zámky z německé i rakouské strany

Poznávací zájezdy, Rakousko

Obrázek není k dispozici

Program zájezdu

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu
1.den (po): Odjezd z Prahy v ranních hodinách. Příjezd do oblasti pod nejvyšší německou horou Zugspitze. Návštěva soutěsky PARNATSCHKLAMM – nenáročná turistická vycházka. Prohlídka centra slavného horského střediska GARMISCH-PARTENKIRCHEN. Příjezd na ubytování.
2.den (út): Návštěva zámku NEUSCHWANSTEIN, pohádkově krásné stavby v bavorských Alpách, nejslavnějšího a pravděpodobně také nejextravagantnějšího díla krále Ludvíka II. Procházka kolem jezera ALPSEE. Při pěkném počasí možnost výjezdu lanovkou na vrchol TEGELBERG - výlet na Ahornspitze s krásnými kruhovými panoramatickými výhledy na okolní hory i do Füssenské roviny.
3.den (st): Celodenní turistika v okolí městečka Biberwier: příjezd k jezeru FERNSTEINSEE s ruinami Zikmundsburgu na ostrově uprostřed jezera, možnost romantické projížďkyna šlapadlech nebo lodičkách, mezi členitá zákoutí. Pěší turistika s přechodem na FERNPASS, který odděluje Lechtalské Alpy a Mieminger Ketten, kolem romantického malebného jezera BLINDSEE a vyvěračky LOISACH QUELLEN a pěšky až do Biberwieru.
4.den (čt): Prohlídka rozlehlého kláštera ETTAL ze 14. stol., který leží v údolí řeky Ammer na prastaré cestě přes Brennerský průsmyk. Návštěva zámku LINDERHOF, barokního zámku s umělou jeskyní a jezírkem, jedna ze slavných staveb bavorského krále Ludvíka II. V zámeckém parku jsou umělé vodopády a 32 metrů vysoký vodotrysk. Odpoledne cesta k jezeru PLANSEE, procházka kolem jezer HEITERWONGERSEE a panoramatickou cestou až k jezeru PLANSEE nebo možnost projížďky lodí, případně možnost prodloužení cesty až k vodopádům SCHTULBENFÄLLE.
5.den (pá): V případě pěkného počasí možnost výjezdu lanovkou na vrchol ZUGSPITZE. Procházka kolem EIBSEE s pěkným výhledem na nejvyšší horu Německa Zugspitze. Dále pěší výlet do malebné soutěsky HÖLLENTALKLAMM.
6.den (so): Výlet pod jižní stěnu ZUGSPITZE do pohoří WETTERSTEINGEBIRGE. Možnost výjezdu lanovkou na EHRWALDER ALM (1 493 m). Odtud nádherný nenáročný pěší výlet k malebnému a turisty velmi oblíbenému jezeru SEEBENSEE. Pro zdatnější potom výstup k jezeru DRACHENSEE opředenému pověstí s hodným drakem. Příjezd do Prahy v nočních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000