crosssearch

Zillertálské Alpy, jezero Achensee a údolí Alpbachtal - s Alpbachtalskou slevovou kartou

Poznávací zájezdy, Rakousko

Tento zájezd Vás zavede do jedné z nejhezčí a nejfotogeničtější oblasti rakouských Alp. Zillertálské Alpy i vedlejší Tuxerské Alpy mají působivou kulisu ledovců i dravých řek, jezero Achensee je romanticky obehnáno horami. Zájezd Vám zpříjemní ,,Albachtalská slevová karta",...

Konečná cena za osobu od: 9 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (so): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (ne): Příjezd k jezeru ACHENSEE, které leží pod horskou skupinou ROFAN. V případě hezkého počasí možnost výjezdu lanovkou Erfurterhütte a odtud horskou cestou okolo jezera Grubasee na ROFANSPITZE (2 259 m). Variantně z městečka Maurach výlet podél jezera Achensee.

3.den (po): ALPBACH – výjezd lanovkou k chatě BEGREST. HORNBODEN a pěší výlet malebnou Panoramatickou cestou pod vrcholy WIEDERSBEGER HORN a STANDKOPF a zpět k lanovce.

4.den (út): Celodenní výlet do srdce krásných ZILLERTÁLSKÝCH ALP. Výlet od PŘEHRADY SCHLEGEISSPEICHER malebným údolím s říčkou a vodopády na hraniční sedlo s Itálií PFITSCHER JOCH (2 248 m.) a k chatě RIF. PASSO DI VIZZE – krásné pohledy na italské Alpy.

5.den (st): Výjezd lanovkou z KRAMSACHU na SONNWENDJOCHHAUS, dále do sedla ROSSKOGEL a k jezeru ZIREINERSEE a přes ZIREINER ALM zpět k horní stanici lanovky (délka trasy cca 5 hod.), cestou nádherné výhledy na skalnaté štíty horské skupiny Rofanspitze.

6.den (čt): Výlet do oblasti TUXER VORALPEN. Středisko HITERTUX. Možnost výjezdu lanovkou do výšky 3 270 m. na vyhlídkovou plošinu na ledovci. Výlet z 1. mezistanice lanovky na vyhlídku TUXER JOCH (2 310 m.) a údolím Weitental do Hintertuxu. V průběhu cesty krásné výhledy na údolí Tuxer Tal a vrcholy s ledovci dosahující výšky přes 3 000 metrů.

7.den (pá): Výjezd lanovkou z Reithu na REITHER KOGEL, cesta přes Gumpoltkopf k Hechenblaikenalm a Kohlgrubenalm a dále k horské stanici Wiedersbergerhornbahn, sjezd lanovkou do Alpbachu (doba chůze cca 3,5 hodiny). Při špatném počasí procházka romantickou soutěskou TIEFENBACHKLAMM. Příjezd v nočních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000