crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Za krásami Tyrolska a Vorarlberska

Poznávací zájezdy, Rakousko

V ranních hodinách odjezd z ČR do Rakouska kolem Lince, Mondsee a Salcburku k návštěvě Herrenchiemsee - jednoho z nejkrásnějších zámků Ludvíka II. Bavorského, který leží na ostrově v jezeře Chiemsee.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

v ranních hodinách odjezd z ČR do Rakouska kolem Lince, Mondsee a Salcburku k návštěvě Herrenchiemsee - jednoho z nejkrásnějších zámků Ludvíka II. Bavorského, který leží na ostrově v jezeře Chiemsee. Dále pokračujeme kolem Innsbrucku do Ischglu, malebného horského střediska situovaného v údolí Paznaun, na pomezí Tyrolska a Švýcarska. Ubytování v hotelu, večeře. 

2. den:

 po snídani odjezd k vysokohorské přehradě Silvretta ležící na rozvodí mezi Innem a Rýnem. Možnost nenáročné turistiky (přehradní jezero se dá obejít za 2 hodiny pohodlné chůze). Dále pokračujeme nádherným Montafonským údolím se zastávkou v malebném Bartholomäberg, nejstarším osídleném místě údolí, kterému vévodí krásný kostel s historickými varhanami a cenným vyřezávaným oltářem. Na zpáteční cestě projedeme slavnou Arlberskou silnicí postavenou za vlády Josefa II., se zastávkou na vrcholu Arlberského průsmyku. Návrat do hotelu, ubytování.

3. den:

snídaně a možnost relaxace v hotelu (bazén, whirpool, turecké lázně, fitness). Sportovně založení hosté jistě využijí možnosti pěších horských výletů. Přímo ze střediska vede lanovka k vysokohorským terénům v oblasti Idalpe, kde je rovněž řada zajímavých a nenáročných pěších výletů, v letních měsících je též možno soustavou propojených lanových drah navštívit i bezcelní švýcarskou zónu Samnaun. V oblasti je řada horských chat s typickou vysokou kvalitou tyrolského pohostinství. Večeře, nocleh. 

4. den:

po snídani dojedeme Arlberským tunelem k Brandnertalu, romantickému údolí na tyrolsko-švýcarském pomezí. Vyjedeme do střediskové obce Brand, odkud vysokohorskou vyhlídkovou silnicí pokračujeme do výšky 1 565 m n. m. k Schattenlagalmalm a dále lanovkou do výšky 1 970 m n. m. k Lünersee, nejvýše položenému přírodnímu jezeru Rakouska, ležícímu v kouzelném skalním kotli. V odpoledních hodinách pokračujeme do hlavního města Vorarlberska Bregenzu, ležícímu na břehu Bodamského jezera. Možnost vyhlídkové jízdy lodí po jezeře. V podvečerních hodinách návrat do místa ubytování. Večeře, ubytování. 

5. den:

po snídani odjíždíme kolem Innsbrucku a Salcburku k návštěvě Mondsee, rázovitého městečka na stejnojmenném solnohradském jezeře. Individuální prohlídka, během které je možno navštívit poutní chrám se sedmi nádhernými oltáři, zajímavé muzeum v bývalém klášteře, či vychutnat nevšední kouzlo jezerní promenády. Návrat do vlasti v pozdních večerních hodinách.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000