crosssearch

Za horskými velikány Vysokých Taurů s pěší turistikou

Poznávací zájezdy, Rakousko

Trasa St. Johann | St. Wolfgang | Embach | Grossglockner | Heiligentblut | Lienz | Berchtesgaden | Krimmelský vodopád

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v ranních hodinách. St. Wolfgang, možnost výjezdu parní zubačkou na nejkrásnější vyhlídku na Solnohradsko, horu Schafberg. Dále kolem Salzburgu a Bischoffshofenu se zastávkou v St. Johann in Pongau do místa ubytování v Embachu, vesničce na horském svahu při ústí vysokohorského údolí Rauris. Večeře, nocleh.

2. den: Po snídani pojedeme nejvyšším průsmykem Rakouska, známou Grossglocknerhochalpenstrasse, přes Fuschentorl, zastávka uprostřed průsmyku, na výšině Františka Josefa, odkud se nabízí krásný pohled na ledovec Pasterze a nejvyšší horu Rakouska Grossglockner. Pokračujeme do poutního městečka Heiligenblut, kde je v pout ním kostele hrob Sv. Bricia. Přes Lienz, krátká zastávka v historickém městečku, návrat do místa ubytování. Večeře, nocleh.

3. den: Snídaně, volno, možnost pěších vycházek či vysokohorských túr s využitím množství lanovek v údolí Rauris, které je situováno v nejlepším místě pod hřebenem Vysokých Taurů. Večeře.

4. den: Po snídani přes Steinpass dojedeme do Berchtesgadenu. Navštívíme Königsee. Dále vyjedeme na Obersalzberg, kde je možné navštívit kryty nacistických prominentů a vyjet po horské silničce zvláštním autobusem na Orlí hnízdo. V odpoledních hodinách možnost návštěvy Solného dolu. Návrat do místa ubytování. Večeře, nocleh.

5. den: Po snídani navštívíme Krimmelské vodopády, nejvyšší vodopády Evropy, kde řeky spadají ze stěn kaskádami z výšky 358 m. V odpoledních hodinách návrat po trase do ČR, příjezd v pozdních večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000