crosssearch

Z Innsbrucku k nejkrásnějším zámkům Bavorska

Poznávací zájezdy, Rakousko

Trasa zájezdu Regensburg | Herrenchiemsee | Fraueninsel | Innsbruck | Hohenschwangau | Neuschwanstein | Garmisch-Partenkirchen | Linderhof | Ettal

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1. den: V ranních hodinách odjezd z Prahy přes hraniční přechod Rozvadov do SRN.Pokračujeme k návštěvě Regensburgu, středověkého města na Dunaji, které se může pochlubit zachovalou branou římského tábora, nejstarším kamenným mostem v Evropě i nejkrásnější gotickou sakrální stavbou SRN. Po individuální prohlídce pokračujeme kolem Mnichova do Prien a.d. Chiemsee a dále lodí po jezeře k návštěvě Herrenchiemsee, jednoho ze slavných zámků Ludvíka II., který je věrnou kopií nejkrásnější části Versailles. Pokračujeme lodí k návštěvě Fraueninsel, kde se nachází zajímavý historický kostel a odtud se vracíme do Prien, kde se můžeme svézt poslední městskou parní drahou. Dále pokračujeme po dálnici v údolí Innu k ubytování do olympijského města Innsbruck. Nocleh.

2. den: Po snídani pojedeme romantickým Fernpassem k návštěvě slavných bavorských zámků Hohenschwangau, rodové sídlo posledních Wittelbachů, bývalých bavorských vladařů, a Neu schwanstein, který je považován za nejkrásnější zámek v SRN, kde je řada výjevů na bohaté vnitřní výzdobě zasvěcena slavným wagnerovským operním dílům. Navštívíme Garmisch-Partenkirchen, slavné olympijské město, kterému vévodí nejvyšší hora SRN Zugspitze. Fakultativní možnost výjezdu lanovkou na vrchol. Návrat do místa ubytování, nocleh.

3. den: Po snídani pokračujeme k návštěvě posledního z trojice slavných zámků Ludvíka II. Bavorského, Linderhof, ležícího v nádherném parku. Po prohlídce následuje návštěva významného poutního místa - kláštera v Ettalu, který je zároveň oblíbeným místem milovníků piva, neboť zdejší slavné klášterní pivo patří k vyhledávaným nápojům na stolech milovníků tohoto moku. Návrat do ČR kolem Mnichova a přes hraniční přechod Rozvadov v pozdních večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000