crosssearch

Vodopády Palfau A Dřevěná Vodní Stezka V Údolí Řeky Mendling - Jednodenní Zájezd

Poznávací zájezdy, Rakousko

Obrázek není k dispozici

Program zájezdu 1. den: Odjezd v 5:30 z Olomouce. Od cca. 10:00 hod bude celkem nenáročná turistika naučnou Římskou stezkou a romantickým údolím řeky MEDLING. V soutěsce půjdeme kolem splavidel, starých dřevěných vodních mlýnů, vodních kaskád a jezírek,...

Konečná cena za osobu od: 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

 
1. den: 

Odjezd v 5:30 z Olomouce. Od cca. 10:00 hod bude celkem nenáročná turistika naučnou Římskou stezkou a romantickým údolím řeky MEDLING. V soutěsce půjdeme kolem splavidel, starých dřevěných vodních mlýnů, vodních kaskád a jezírek, kde je možné se i osvěžit a vykoupat.

Trasa je dlouhá cca 6 km. Je možné si ji prodloužit dle náročnosti. Vhodné pro běžné turisty, ale i pro seniory či rodiny s malými dětmi. Dá se jít i v dešti... Poté přejedeme do oblasti PALFAU. Zastavíme se v kulinářské hospůdce přímo u brány k vodopádům. Zde si dáme bramborové speciality. V Palfauském kaňonu, kde se rodí "Duhová řeka", se turistickou vycházkou vydáme pohodlnou stezkou s dřevěnými schůdky a mosty. Každého zcela jistě uchvátí pohled na kaňony s hojnými skalnatými soutěskami a pěti nádhernými vodopády, které dohromady dosahují výšky 152 m. Svou pestrostí a divokou krásou se PALFAUSKÝ KAŇON řadí mezi nejkrásnější přírodní místa v Rakousku. V případě velkého deště: návštěva MARIAZELL. Návrat do Olomouce kolem 22:00 hod.

 

Příplatky: vstupy do soutěsek celkem cca 10 EUR, děti do 12 let sleva 50%. 

 

Cena zahrnuje: 

dopravu autobusem, služby průvodce.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000