crosssearch

Vídeň Císařská

Poznávací zájezdy, Rakousko

Odjezd z Olomouce v ranních hodinách. Program zahrnuje návštěvu Schönbrunnu a potom centra s prohlídkou a výkladem zaměřeným na osobu oslavovaného císaře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den:

Odjezd z Olomouce v ranních hodinách. Program zahrnuje návštěvu Schönbrunnu a potom centra s prohlídkou a výkladem zaměřeným na osobu oslavovaného císaře. V době zájezdu již budou v provozu dva nejvyhledávanější vídeňské vánoční trhy, tedy Christkindlmarkt před radnicí a schönbrunnský zámecký, tudíž je možné je navštívit mimo dobu "přeplněných adventních sobot" a vychutnat si je v klidu a pohodě.

Na dvou místech se vydejte po stopách legendárního mocnáře. Nejprve v Schönbrunnu, s možností návštěvy speciální výstavy, a poté v historickém centru Vídně.

Zjistěte, jaký byl jako panovník, manžel, otec a dědeček. Jaký byl jeho vztah k ženám, k rodině nebo k dětem.

Poznejte, jak vypadal jeho běžný pracovní den, jak se nejraději oblékal, nebo jak vypadal poslední den jeho života. Dozvíte se také, kde se nachází kočár, kterým se vydal na svou poslední cestu, jak probíhal habsburský pohřební ceremoniál nebo i to, jak se proměnila Vídeň za jeho dlouhého života a vlády.

V Schönbrunnu možnost návštěvy jedné ze dvou výstav:

Franz Joseph - Mensch & Herrscher: vstupné 9,50 (představuje císaře jako člověka a panovníka)

Franz Joseph - Repräsentation & Bescheidenheit: vstupné 9,50 (pod heslem "reprezentace a skromnost" představuje císařské kočáry a uniformy)

Zájezd bude provázet pan Tomáš Kryl.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000