crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Vídeň a zámek Schonbrunn

Poznávací zájezdy, Rakousko

Vídeň, metropole Rakouska a historické město, které se pyšní množstvím památek - Hofburg, Schönbrunn, Uměleckohistorické muzeum, Albertina, Císařská hrobka, Dóm sv. Štěpána. V adventních termínech navíc honosné a bohatě vyzdobené předvánoční trhy, zvláště ty u vídeňské Radnice...

Konečná cena za osobu od: 3 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vídeň, metropole Rakouska a historické město, které se pyšní množstvím památek - Hofburg, Schönbrunn, Uměleckohistorické muzeum, Albertina, Císařská hrobka, Dóm sv. Štěpána. V adventních termínech navíc honosné a bohatě vyzdobené předvánoční trhy, zvláště ty u vídeňské Radnice patří k nejslavnějším.

Program zájezdu

1.den (so): Odjezd v časných ranních hodinách z ČR do VÍDNĚ, krátký okruh autokarem, dále pěší prohlídka historického centra: Hundertwasserovy domy, Hofburg, ulice Graben, Staré město, Stephansplatz s monumentálním dómem sv. Štěpána, krátké volno. V podvečer odjezd na jižní Moravu, ubytování, večeře.

2.den (ne): Snídaně, návrat do Vídně a poté celodenní program v metropoli Rakouska. Návštěva zámku SCHONBRUNN, odpoledne osobní volno v centru Vídně - vánoční trhy před Novou radnicí v adventním termínu nebo návštěva slavných muzeí. Návrat do ČR ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autokarem
* průvodce
* 1x nocleh
* 1x polopenze

 

 

 

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000