crosssearch

Vídeň a maďarské lázně

Poznávací zájezdy, Rakousko

Rakouskem po stopách Hundertwassera a Maďarskem za slastmi a pohodou. Kraj Soproně je jeden s nejzajímavějších v Maďarsku. Termální lázně, zámky Esterházyů, výborná maďarská kuchyně, skvělé víno. Program zájezdu: 1.den (pá): Brzy ráno odjezd z Prahy a dalších...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rakouskem po stopách Hundertwassera a Maďarskem za slastmi a pohodou. Kraj Soproně je jeden s nejzajímavějších v Maďarsku. Termální lázně, zámky Esterházyů, výborná maďarská kuchyně, skvělé víno.

Program zájezdu:
1.den (pá): Brzy ráno odjezd z Prahy a dalších míst v ČR. Dopoledne příjezd do VÍDNÉ. Prohlídka centra města. Odpoledne přejezd do Maďarska. Večer příjezd do termálních lázní Buk, ubytování v hotelu.


2.den (so): Dopoledne výlet do historického městečka KOSZIG s velmi pěkně dochovaným centrem města, historický náměstím a hradem. Odpoledne návštěva termálních lázní BÜKFÜRDO. Večer fakultativně posezení v maďarské čárdě s ochutnávkou maďarských vín a malým občerstvením.


3.den (ne): Dopoledne prohlídka zámku FORTOD – zámek rodiny Esterháziů, tzv. maďarské Versailles. Odpoledne zastávka v SOPRONI - nejkrásnějším středověkém maďarském městě, připomínajícím svoji gotickou a barokní architekturou Český Krumlov. Pozdě večer návrat do Prahy.

Cena zahrnuje:

* pojištění léč. výloh a storna
* dopravu autobusem
* 2x nocleh v hotelu
* 2x snídani
* průvodce

Cena nezahrnuje:

* posezení v čárdě s ochutnávkou vín 290 Kč/os

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000