crosssearch

Tyrolsko - Stubaiské Alpy

Poznávací zájezdy, Rakousko

Tato oblast ležící v srdci Tyrolska se vyznačuje malebnými údolími, vysokými horami pokrytými ledovci dosahujících výše přes 3 500 m. Množství potoků a říček pak dodává krajině tu správnou atmosféru lákající k výletům. Ubytování je zajištěno ve velmi pěkném hotelu se...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tato oblast ležící v srdci Tyrolska se vyznačuje malebnými údolími, vysokými horami pokrytými ledovci dosahujících výše přes 3 500 m. Množství potoků a říček pak dodává krajině tu správnou atmosféru lákající k výletům. Ubytování je zajištěno ve velmi pěkném hotelu se stravováním typu rakouského All inclusive (nápoje k večeři zdarma, na výlety balíčky).

Program:

1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2. den: Údolí OBERNBERGTAL, výlet okolo jezera OBERNBERGESEE zasazeného pod vrcholy, které se zvedají do výšky přes 2 500 m, tvořící rakousko-italskou hranici. Dojezd na ubytování.

3. den: Výlet do centra STUBAISKÝCH ALP. Průjezd údolím Stubaital na konec údolí Unterbergtal. Možnost výjezdu lanovkou k chatě DRESDNER HÜTTE. Odtud je možné dojít k ledovci pod vrcholem Schautelspitze (3 332 m) nebo okruhem zpět do údolí. Cestou nádherné výhledy na horské velikány pokryté ledovci mezi kterými dominuje Stubai-er Wildspitze (3 641 m).

4. den: Výlet do údolí NAVISTAL.Vesnička NAVIS, odtud cesta NAVISER HÜTTE. Pohledy na horskou skupinu Tuxer Voralpen. Dále přes POLTENALM, WEIRICHALM a podél říčky Weirichbach zpět do Navisu.

5. den: NEUSTIFT - malebné středisko údolí Stubaital. Možnost výjezdu lanovkou k chatě ELFERLIFT. Odtud vyhlídkovou cestou s pohledy na druhou stranu údolí, kde vyčnívají vrcholy skupiny Kalkkogel, zpět do Neustiftu.

6. den: Městečko IGLS ležící jižně nad Innsbruc-kem. Odtud možnost výjezdu lanovkou pod vrchol PATSCHERKOFEL (2 246 m). Odtud panoramatickou cestou s krásnými pohledy na skalnaté vrcholy pohoří Karwendelgebirge k chatě BOSCHEBEN. Odkud se naskýtají rozhledy na druhou stranu, skupinu Tuxer Voralpen a jiné velikány.

7. den: Odjezd do údolí GSCHNITZTAL. Výlet k malebnému kostelíku ST. MAGDALENA ležícího na ostrohu nad údolím a říčkami Gschnitzbach a Mar-tairbach. Po poledni odjezd do Čech. Příjezd v pozdních večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000