crosssearch

Tyrolské Alpy

Poznávací zájezdy, Rakousko

Tento rozmanitý zájezd Vás zavede do oblasti západního Tyrolska - oblasti ledovců a malebných údolí, jejichž krásu si budete moci vychutnat při výletech s lehkou pěší turistikou. Cestou tam se zastavíme pod nejvyšší horou Německa, impozantní Zugspitze....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento rozmanitý zájezd Vás zavede do oblasti západního Tyrolska - oblasti ledovců a malebných údolí, jejichž krásu si budete moci vychutnat při výletech s lehkou pěší turistikou. Cestou tam se zastavíme pod nejvyšší horou Německa, impozantní Zugspitze. Ubytování je zajištěno v pěkném ***hotelu v pokojích s vlastním příslušenstvím. Stravování je formou polopenze (snídaňový bufet a večeře o 3 chodech). Hotelovým hostům je k dispozici wellness koutek se saunou.

Program zájezdu:
1.den (pá): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.


2.den (so): Příjezd pod nejvyšší horu Německa – ZUGSPITZE (2962 m). Pro zájemce možnost výjezdu lanovkou na vrchol nebo pěší procházka kolem jezera EIBSEE. V případě špatného počasí vycházka soutěskou Partnachklamm. Zastávka v městečku GARMISCH PARTENKIRCHEN. Dojezd na ubytování.


3.den (ne): Průjezd malebných údolí ÖTZTAL a VENTER TAL do nejvýše položeného horského střediska v Tyrolsku VENT (1895 m). Odtud výlet do údolí ROFENTAL nebo možnost výjezdu lanovkou na STABLEIN, která leží pod druhou nejvyšší horou Rakouska WILDSPITZE (3772 m). Pěší túra vyhlídkovou cestou k chatě BRESLAUER HÜTTE s výhledy na ledovce okolních třítisícovek.


4.den (po): Výlet na konec údolí PITZTAL, do vesnice MANDARFEN. Výstup nebo výjezd lanovkou k jezeru RIFFLSEE. Pěší výlet kolem jezera, od kterého se naskýtají překrásné pohledy na okolní hory a ledovce, dále do údolí Taschachtal a zpět do Mandarfenu. Variantně procházka údolím Gries k chatě Gletscherstübele.


5.den (út): Výlet do horského střediska LECH AM ARLBERG. Lech patří mezi nejkrásnější rakouská horská střediska, leží ve skupině LECHTALSKÝCH ALP. Možnost výjezdu lanovkou na vrchol RÜFIKOPF (2382 m). Pěší turistika mezi vrcholy okolních hor s překrásnými výhledy nebo výjezd lanovkou na SCHLEGELKOPF, turistika mezi vápencovými skalami.


6.den (st): Malebné městečko UMHAUSEN, které leží na začátku údolí Öetztal Pěší výlet přes ÖTZI-DORF (historická obydlí Ötziho), kolem masivního vodopádu STUIBENFALL, který je největší v Tyrolsku, do vesnice NIEDERTHAI a přes zajímavé vyhlídky zpět do Umhausenu. Odpoledne návštěva nového jedinečného wellness centra AQUA DOME v LANGENFALDU – koupání v horkých pramenech s výhledy na okolní hory patří k nezapomenutelným zážitkům.


7.den (čt): Městečko IMST ležící na úpatí Lechtalských Alp se zajímavou soutěskou ROSENGARTENSCHLUCHT. Odjezd do Čech. Příjezd v nočních hodinách.

Ubytování: 5x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)


Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* vedoucí zájezdu
* 5x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
* 5x polopenzi

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000