crosssearch

Adventní zájezd po stopách slavné písně Tichá noc. Slazburg, Oberndorf, Halein. Druhý den putování v oblasti Wolgangsee za nejkrásněj&ími adventními trhy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Adventní zájezd po stopách slavné písně Tichá noc. Slazburg, Oberndorf, Halein. Druhý den putování v oblasti Wolgangsee za nejkrásnějšími adventními trhy.

Program zájezdu

1.den (pá): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (so): Hallein - muzeum F. X. Grubera s partiturou Tiché noci, kytarou a varhanami, na které Gruber hrával. Vánoční nálada v zasněžených Alpách. Oberndorf - návštěva míst, kde vznikla Tichá noc, prohlídka bílého Salzburgu a jeho vánočních trhů. St. Wolfgang - mistrovské oltáře M. Pachera a T. Schwanthalera. Starorakouská večeře v typickém alpském Gasthofu (fakultativně).

3.den (ne): Mistrovská díla gotiky a baroka ve slavnostním hávu a také některé krásné vánoční trhy uvidíte v Kremsmünsteru, Gmundenu, Traunkirchenu a Steyru. Steyr patří mezi nejkrásnější středověká historická městečka a má neopakovatelnou předvánoční atmosféru. Christkindl - světový unikát - pouze přes Vánoce otevřený poštovní úřad 4411. Návrat do ČR.

Cena zahrnuje:

* dopravu autokarem
* průvodce
* nocleh v pensionu vč. snídaně

Cena nezahrnuje:

* večeře (příplatek: 450 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000